„Kosmiczne zajęcia” w PSP 11!

astro2017

W naszej szkole ruszyły dodatkowe zajęcia pt.: „Kosmiczne zajęcia” dla klas IV - VII. W ramach zajęć uczniowie będą wtajemniczani w podstawy astronomii, zaznajamiani z angielską terminologią oraz podstawami astrofotografii. Zajęcia te będą prowadzone przez Agnieszkę Wasilkowską, Małgorzatę Olchowska – Szpala i Tomasza Sochę oraz wspierane będą m.in. przez pracowników Uniwersytetu Opolskiego w związku z przystąpieniem naszej szkoły do projektu ”Wirtualna Akademia Astronomii”. Dzięki udziałowi w tym niezwykłym projekcie uczniowie naszej szkoły będą mieli dostęp on-line do teleskopu BRT na Teneryfie oraz do kamery pokazującej niebo nad Opolem. Wszystkich chętnych do wyruszenia z nami w ten niezwykły świat zapraszamy na najbliższe zajęcia w poniedziałek - 20.11.2017r o g.14.30 w sali 119. Będzie to ostatnia szansa zapisania się uczniów do programu.

kosmiczne zajecia