Grono pedagogiczne

grono2017
Nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty Inne
Cieśliński Jarosław wychowanie fizyczne Dyrektor szkoły
Czaplińska Anna historia Wicedyrektor szkoły
Bokszczanin Aleksandra edukacja wczesnoszkolna, świetlica Wychowawca klasy  I a
Bonikowska Urszula matematyka Wychowawca klasay VII b
Chrobot Paweł wychowanie fizyczne  
Cieśliński Jacek wychowanie fizyczne (nieobecny)  
Czachor Ewa edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  III b, Logopeda
Czajka Justyna język hiszpański  
Czarny Małgorzata edukacja wczesnoszkolna (nieobecna)  
Czeczot-Putek Violetta język polski Wychowawca klasy V b
Dachnowska Ewa wychowanie fizyczne  
Dekiela Iwona świetlica  
Dmochowska Katarzyna biblioteka (nieobecna) Nauczyciel-bibliotekarz
Draguć Dagmara edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy II b
Duda Kamila świetlica  
Dynak Krzysztof chemia  
Falecka Marta zajęcia rewalidacyjne  
Gabryelska Grażyna język polski  
Gawinowska Alicja język niemiecki, język mniejszości-niemiecki  
Gurbała Grzegorz język angielski  
ks. Podkówka Mateusz religia  
Kawałko Marzena wychowanie fizyczne  
Kazimierczak Agata świetlica  
Kosielska Anna pedagog Pedagog szkolny
Krzyśków Grażyna świetlica  
Lisowska Maria przyroda, geografia
Wychowawca klasy  VI a
Lachnik Patrycja świetlica  
Łęgowska Magdalena przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie Wychowawca klasy VII c
Magryś Wioletta świetlica  
Malec Anna zajęcia techniczne, technika, plastyka  
Majewska Aneta muzyka  
Nowińska-Moczia Adriana język angielski Wychowawca klasy  IV a
Olchowska-Szpala Małgorzata język angielski  
Ostoińska Lucyna wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna  
Ostrowska Agata edukacja wczesnoszkolna, świetlica Wychowawca klasy I b
Ostrowska Iwona edukacja wczesnoszkolna, świetlica, etyka kl.1-3 Wychowawca klasy  II a
Piecyk Paulina edukacja wczesnoszkolna, świetlica Wychowawca klasy III d
Pluskwik Aldona biblioteka Nauczyciel bibliotekarz 
Polak Dorota edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy  I c
Popardowski Jacek historia Wychowawca klasy VI b
Ratajczak Karina matematyka Wychowawca klasy V a
Rozumek Wioleta pedagog, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Pedagog szkolny, Nauczyciel wspierający
Saj Katarzyna świetlica  
Skotnicka-Husiak Agata   psycholog Psycholog szkolny
Skowrońska Magdalena język polski Wychowawca klasy V c
Sobiela Ewelina świetlica  
Socha Tomasz zajęcia komputerowe, informatyka
Wychowawca klasy VII a
Sojka Agnieszka język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  
Stelmaszyk Michał wychowanie fizyczne  
Strzelec-Zagwocka Marzena edukacja wczesnoszkolna Wychowawca klasy III a
Szopa Agata język angielski Wychowawca klasy IV b
Szydłowska Bożena świetlica Kierownik świetlicy (społeczny)
Szymańska Roma język angielski  
Szymaida Martyna zajęcia rewalidacyjne  
Trzonkowska Marzena edukacja wczesnoszkolna, świetlica Wychowawca klasy III c
Waleska Agnienieszka język mniejszości - niemiecki  
Wasilkowska Agnieszka matematyka, fizyka Wychowawca klasy IV c
Zakrzewska Skotniczny Aneta religia, świetlica  
 

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 5

Wczoraj 233

Tydzień 5

Miesiąc 4142

Wszystkich 226223

W tej chwili stronę odwiedza 27 gości.