„Kosmiczne zajęcia” w PSP 11!

astro2017

W naszej szkole ruszyły dodatkowe zajęcia pt.: „Kosmiczne zajęcia” dla klas IV - VII. W ramach zajęć uczniowie będą wtajemniczani w podstawy astronomii, zaznajamiani z angielską terminologią oraz podstawami astrofotografii. Zajęcia te będą prowadzone przez Agnieszkę Wasilkowską, Małgorzatę Olchowska – Szpala i Tomasza Sochę oraz wspierane będą m.in. przez pracowników Uniwersytetu Opolskiego w związku z przystąpieniem naszej szkoły do projektu ”Wirtualna Akademia Astronomii”. Dzięki udziałowi w tym niezwykłym projekcie uczniowie naszej szkoły będą mieli dostęp on-line do teleskopu BRT na Teneryfie oraz do kamery pokazującej niebo nad Opolem. Wszystkich chętnych do wyruszenia z nami w ten niezwykły świat zapraszamy na najbliższe zajęcia w poniedziałek - 20.11.2017r o g.14.30 w sali 119. Będzie to ostatnia szansa zapisania się uczniów do programu.

PROJEKT „ZDROWE ŚNIADANIE W NASZEJ SZKOLE”

firma

Szanowni Rodzice,

od środy 25.10.2017r. na  pierwszej przerwie lekcyjnej -godz.8.45-8.55,przy wejściu na salę gimnastyczną dzieci będą miały możliwość zakupu zdrowego i pysznego śniadania dostarczanego codziennie z rana przez Firmę kateringową Caterina.

sniadanie>>CENNIK<<

Korzyści:

- komfort i pewność rodzica, że dziecko zje coś pożywnego podczas pobytu w szkole,

- pewność, że produkty jedzone przez dzieci są zawsze świeże i zdrowe.

Gwarancja jakości:

• Firma „CATERINA” posiada wpis w rejestrze zakładów podlegających urzędowej kontroli zakładów żywienia zbiorowego.
  • Produkcja w systemie HACCP
  • Dzięki naszej dbałości o jakość i świeżość naszych produktów działamy na rynku już od 8 lat i stale się rozwijamy.

Wszystkich 192180