Rekrutacja na tegoroczną edycję Młodzieżowej Politechniki Opolskiej

po 2020Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że właśnie trwa rekrutacja na tegoroczną edycję Młodzieżowej Politechniki Opolskiej. W tym roku zajęcia są bezpłatne, w formie online. Uczestnikami jest młodzież w wieku 14-18 lat, ale zapraszamy także starsze osoby do wysłuchania ciekawych i interesujących wykładów.
Wykłady będą emitowane w soboty od grudnia do maja 2021 roku.
Każdorazowo na maila będzie wysłany link do emisji. Planujemy szeroki wachlarz tematów od dietetyki i racjonalnego odżywiania, przez zgłębienie tematyki dronów, zagadnień logistyki ale rozwoju osobistego, tworzenia stron internetowych itp. Część tematów, przygotowujemy w odpowiedzi na propozycje uczniów z opolskich szkół średnich.
Liczba uczestników w tym roku jest nieograniczona. Zapraszamy więc serdecznie do udziału w tegorocznej, zmodfikowanej formie MPO. J
Wkrótce, na stronie www.mpo.po.edu.pl zamieścimy kolejne informacje. Przewidujemy konkursy dla aktywnych słuchaczy, nagrody a także udział w zajęciach na Politechnice Opolskiej.
Gdy pozwoli sytuacja epidemiologiczna na spotkanie ze słuchaczami MPO to również będziemy dążyć by takie spotkanie się odbyło. Ale o tym będziemy interesować zapisane osoby.

Z wyrazami szacunku
dr Justyna Charaśna-Blachucik - Pełnomocnik Rektora ds. Młodzieżowej Politechniki Opolskiej

mgr Małgorzata Baldysz - kierownik Sekcji Promocji i Kultury

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub strona Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.,
Zespół MPO

 

e dziennik

teams

solid

telefon m

opolskie na rower mini1

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logo

projekt

Dzisiaj 197

Wczoraj 180

Tydzień 197

Miesiąc 3674

Wszystkich 446702

W tej chwili stronę odwiedza 33 gości.