Program pomocy stypendialnej (także dla uczniów klas VI)

Informujemy, że Zarząd Województwa Opolskiego planuje w dniach 1 -12.09.2014r. ogłoszenie naboru wniosków stypendialnych w ramach "Programu pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych" (dotyczy także uczniów obecnych klas szóstych, którzy będą uczęszczać od następnego roku szkolnego do gimnazjów).  Program pomocy stypendialnej dotyczy szczególnie uzdolnionych uczniów, dla których trudna sytuacja materialne stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.

Regulamin stypendialny oraz wzory dokumentów niezbędnych do złożenia wniosków daostępne są na WWW.OPOLSKIE.PL w dziale Edukacja lub w sekretariacie Depertamentu Edukacji i Rynku Pracy przy ulicy Piastowskiej 14 w Oplu, pokój 615, szczególowe informacje udzielane są pod nr tel. 77 5416 505 (-519 lub -500).