Giełda używanych podręczników szkolnych

DYREKTORA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W OPOLU usatala zasady obrotu używanymi podręcznikami na terenie PSP nr 11 w Opolu.

1.    Koordynacją wymiany, sprzedaży używanych podręczników na terenie szkoły zajmuje się Pani K.Dmochowska – nauczyciel bibliotekarz, we współpracy z    Panią A. Szopą – opiekunem Samorządu Uczniowskiego .
  1.    W/w działania odbywają się w okresie ostatniego tygodnia nauki szkolnej poprzez:

a)      organizację dnia giełdy podręczników,

b)      wystawienie tablicy ogłoszeniowej w holu szkoły dotyczącej wymiany, sprzedaży podręczników.

3.      Podręczniki wystawione na giełdę powinny:

a)      być zgodne ze szkolnym wykazem podręczników na rok szk. 2014/15,

b)      w stanie minimum dobrym, bez notatek, kompletne itp.

4.   Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za transakcje dokonywane podczas wymieniany, sprzedaży podręczników. Szkoła umożliwia jedynie obrót używanymi podręcznikami na jej terenie. Wymiana, sprzedaż dokonywana jest pomiędzy zainteresowanymi stronami. Zaleca się, żeby transakcja dokonywana była bezpośrednio pomiędzy rodzicami zainteresowanych uczniów.

5.  Koordynatorzy mogą usunąć oferty, zakazać wymiany podręczników na terenie szkoły w wypadku naruszania pktu 3 lub jeśli transakcja, oferta jest niewiarygodna, cena za wysoka.

Wszystkich 701931