Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów klas I – VI PSP 11 w Opolu
w konkursach przedmiotowych i sportowych
na szczeblu miejskim i wojewódzkim
w latach:

2009 - 2010
2006 - 2007
2005 - 2006
2004 - 2005
2003 - 2004
2002 - 2003

 

Rok szkolny 2015/16

Przedmiot Nauczyciel prowadzący Nazwa konkursu

Etap miejski/

między szkolny

Etap wojewódzki

Etap krajowy

regionalny

Język polski Magdalena Skowrońska Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Laureat:

Maciej Praczuk

Magdalena Skowrońska Ogólnopolski Konkurs Literacko-Artystyczny Magiczny świat zabawek: Światowy Dzień Misia Pluszowego

II m. Natalia Szczegielniak VIa

Magdalena Skowrońska XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki „Pudełko moich marzeń”

Kategoria proza

III m. Liliana Świerc VIa

Magdalena Skowrońska VII Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki                  „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach III m. Natalia Szczegielniak VIa

Magdalena Skowrońska

Violetta Czeczot-Putek

 Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Odzyskać piorun z bogami olimpijskimi

W ramach V Festiwalu Literatury Młodzieżowej „Czytanie – lubię to!”

I m. drużyna

Julia Bojarska VIa

Grzegorz Barbach VIc

Kacper Laskowski VIc

Historia Anna Czaplińska Wojewódzki Konkurs Historyczny

Laureat:

Michał Białokur

Język angielski

Adriana

Nowińska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Laureat:

Miłosz Pawlita

Język angielski

Muzyka

Adriana

Nowińska

Halina Brodziak

X  Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

I miejsce

Daria Mazurek

Julia Smulska

Przyroda Maria Lisowska Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

I miejsce

Grzegorz Barbach

Maria Lisowska

 Konkurs

,,Człowiek-zdrowie-środowisko”

I miejsce

Grzegorz Barbach

Maria Lisowska Konkurs przyrodniczo-fotograficzny,, Dużo zyskamy-gdy o przyrodę zadbamy”

II miejsce

Natalia Szczegielniak

III miejsce

Liliana Świerc

Matematyka

Karina Ratajczak

Urszula Bonikowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

KANGUR  2016

Wynik b.dobry

Jakub  Ciepielowski 

Wyróżnienie:

Kamil  Połacik

Michał Białokur VI

Karina Ratajczak

Międzyszkolny Konkurs ,,Mistrz tabliczki mnożenia”

klas czwartych

Mistrz PSP11

Alicja Wolny

Karina Ratajczak

XIII Międzyszkolny Konkurs Origami

,,Bukiety i ikebany”

Laureat:

Maria Szatny

Wyróżnienie:

Michał Bednarek

Urszula Bonikowska

Karina Ratajczak

 Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

,,Koło fortuny”

III miejsce

Michał Białokur

Maciej Praczuk

Technika

Anna Malec

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie

,,Bezpieczny pieszy to świadomy pieszy”

III miejsce

Kacper Robak

Jan Pękalski

Szymon Jędrzejczak

Muzyka

Halina Brodziak

Przegląd muzyczny

,,Śpiewamy kolędy”

 Dyplom uznania:

Daria Mazurek

Julia Smulska

IV Szkolny Konkurs Literacki

W hołdzie Orlętom – ukochanym dzieciom swego miasta na utwór poświęcony Orlętom Lwowskim

20. 11. 2015 I m. Weronika Kuncio Va Agnieszka Sojka
wyróżnienie Natalia Bartkowiak Vc Violetta Czeczot-Putek
Szkolny Konkurs Recytatorski Serce wydarte z polskiej piersi. Lwów w poezji 26. 11. 2015 I m. Wiktoria Podboraczyńska VIb Agnieszka Sojka
II m. Julia Smulska VIb Agnieszka Sojka
III m. Natalia Jaworska Vb Magdalena Skowrońska
III m. Bartłomiej Kowalski Vc Violetta Czeczot-Putek
Violetta Czeczot-Putek

Szkolny Konkurs

Ortograficzny

Mistrzowie:

Jan Pękalski  VIc

Piotr Opoka Vc

Marta Jankowska IVb

v-ce mistrzowie

Dawid Piejko VIa

Kamila Grygier Vb

Alicja Wolny IVb

 

Rok szkolny 2012/2013

Przedmiot Nauczyciel prowadzący  Nazwa konkursu Etap międzyszkolny lub miejski Etap wojewódzki Etap regionalny
Język polski

Violetta Czeczot-Putek

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny Maja Porażko Kamila Wachal
Grażyna Gabryelska Wojewódzki Konkurs Młodych Talentów Poetyckich ,,Złote Pióro 2013’’

II miejsce Ada Bischof

wyróżnienie Karolina Modrzejewska

Historia Anna Czaplińska Wojewódzki Konkurs Historyczny

FINALIŚCI

Jakub Misiak Rafał Borecki

Przyroda Maria Lisowska Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

LAUREACI

Tobiasz Chyra  Jakub Misiak

Magdalena Łęgowska

Maria Lisowska

Międzyszkolny Konkurs ,,Człowiek – Zdrowie – Środowisko’’

I miejsce

M. Wiśniewski

III miejsce

Tobiasz Chyra

Maria Lisowska Międzyszkolny Konkurs ,,Człowiek w podróży’’

I miejsce

Julia Cepuchowicz

Matematyka

Karina Ratajczak

Urszula Bonikowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2013

wynik bardzo dobry

Tobiasz Chyra Jakub Kowalski

wyróżnienia:

K. Połacik

W. Młynarski

M. Piątkowski

S. Sikorski

D. Piejko

G. Barbach

K. Budziński

M. Puszka

D. Tyka

P. Modrzejewski

R. Fita

P. Lenski

F. Kurbel

M. Roguła

Język angielski

Agata Szopa

Adriana Nowińska-Moczia

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

LAUREACI

Maja Porażko Ada Bischof

FINALISTA

Jakub Misiak

Adriana Nowińska-Moczia Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych

I miejsce

Jakub Misiak

II miejsce

Weronika Lichwała

Rok szkolny 2013/2014

 

Przedmiot Nauczyciel prowadzący  Nazwa konkursu Etap międzyszkolny lub miejski Etap wojewódzki Etap regionalny
Język polski

Violetta Czeczot-Putek

Magdalena Skowrońska

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

Julia Murza Ewa Szwaiger Kacper Dachnowski

Violetta Czeczot-Putek

Wojewódzki Konkurs Literacki,, Sport to fraszka”

wyróżnienie Julia Huminiak
Magdalena Skowrońska Konkurs literacki ,,Wierszem i prozą o ..” na temat ,,Przyjaźń niejedno ma imię”

III miejsce

Natalia Szczegielniak

Historia Anna Czaplińska Wojewódzki Konkurs Historyczny

LAUREAT

Krzysztof Krawiec

FINALIŚCI

Nicola Bashir Jakub Kowalski

Przyroda Maria Lisowska

Międzyszkolny Konkurs ,,Człowiek w podróży’’

II miejsce

Jakub Milejski

Matematyka

Karina Ratajczak

Urszula Bonikowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2014

wyróżnienia:

J. Kowalski

D. Tyka

M. Puszka

R. Fita

A. Wojciechowski K. Dachnowski G. Barbach

M. Białokur

Karina Ratajczak

Urszula Bonikowska

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ,,Wędrowki matematyczne”

I miejsce

Marta Szatny Michał  Białokur

Język angielski

Agata Szopa

Roma Szymańska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

LAUREATKA

Wiktoria Kałwa

FINALIŚCI

Nicola Bashir

Adam Rogala

Agata Szopa

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych

II miejsce

Jan Pękalski

Bożena Szydłowska

Aneta Zakrzewska-Skotniczny

Międzyszkolny Konkurs  Kulinarny

I miejsce

Julia Bojarska Weronika Samolińska

 

Rok szkolny 2009/2010


Przedmiot                       
Nauczyciel prowadzący
Nazwa konkursu
Etap międzyszkolny lub miejski Etap wojewódzki Etap regionalny

Język polski

Violetta Czeczot

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
 

Marianna Chmiel

Język polski

Violetta Czeczot

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
 

Małgorzata Kaczmarek

Język polski

Violetta Czeczot

IV Szkolny Konkurs Ortograficzny ,,Mistrz ortografii PSP 11 kl.IV-VI”
 

Marta Szumny kl.IV
Marta Sawielew kl.V
Magda Detyna kl.VI

Język polski

Agnieszka Sojka

II Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Serce wydarte z polskiej piersi.                Lwów w poezji”
 
Jakub Misiak kl IIIa
Anna Wróbel kl.Vb

Historia

Anna Czaplinska

Konkurs na najlepszego historyka starożytności PSP11 w Opolu
 

I m Jakub Wróbel Vb
II m Ola SoleckaVb
III m Martyna Cisakowska

 
Historia

Anna Czaplinska

III Wojewódzki Konkurs Historyczny
LAUREACI:
Michał Tworek
Wiktoria Kurzyna
Magda Detyna
Małgosia Kaczmarek
Historia Anna Czaplinska
Olimpiada starożytności
 

IIIm Ola Solecka
IVm Martyna Cisakowska
 
Przyroda Maria Lisowska
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
 

Kamil Hrebeniuk
Jakub Wróbel
 

 
Przyroda

 
Maria Lisowska

 
Szkolny Konkurs Ekologiczny

 
W. Klimowski
P. Charytanowicz
 
Przyroda Maria Lisowska
Konkurs: ,,Człowiek, zdrowie, środowisko”
 

Kamil Hrebeniuk

Przyroda

Maria Lisowska

Konkurs: ,,Opole moje miasto”

Ola Solecka
Daniel Kalend
 

Matematyka

Karina Ratajczak
Urszula Bonikowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Kamil Hrebeniuk
Martyna Cisakowska
Wiktoria Kurzyna
Małgorzata Kaczmarek
Miłosz Wyrąbek
 

 
 
Matematyka

 
Urszula Bonikowska
Karina Ratajczak
 

 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2010

 
 
M.Cisakowska
A.Białokur

Język angielski

Agata Szopa

XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o W.Brytanii i Krajach Anglojęzycznych
 

IIm
Paweł Kozłowski

Szkolny Konkurs
,,Czytamy lektury w języku angielskim’’

Jakub Wróbel
Łukasz Michalski
Martyna Cisakowska
 

Muzyka

Aneta Majewska

Wojewódzki Konkurs Szkolnych Zespołów Muzycznych
 

Miejski przegląd szkolnych zespołów muzycznych SYNKOPA
 

Plastyka

Anna Malec

Konkurs ,,Piękno ukryte w puzzlach”
 

Julia Pańków

Anna Malec

Projekt dekoracji kominów elektrowni
 

Marianna Chmiel

Anna Malec

Szkolny konkurs na kartkę świąteczną
 

Julia Pańków

Anna Malec

Szkolny konkurs: Plakat ,,Ratujmy planetę”
 

Małgorzata Kaczmarek
Wojciech Klimowski
 

Technika

Anna Malec

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Marcin Wacha
Michał Chu Ngoc
Krzysztof Strzała
 

Iwona Ostrowska
Dagmara Draguć
 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
 

Tobiasz Chyra
Paweł Wojtasik

Iwona Ostrowska
Dorota Polak

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny ,,Wielkie dyktando”
 

Tobiasz Chyra Aleksandra Koc

Katarzyna Saj

Konkurs matematyczny     klas III ,, I Ty zostaniesz Pitagorasem”
 

 
Maksymilian Roguła
Dagmara Draguć
Konkurs Ekologiczny ,,Zielone Dni”
 

Jakub Misiak

Marzena Trzonkowska

Konkurs Recytatorski
 

Patrycja Leńska IIIm

Sport

Marzena Kawałko

Mistrzostwa Opola w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
 

Wicemistrzostwo Opola:M.Kaczmarek
Beata Wiśniowska

Jacek Cieśliński

Mistrzostwa Opola w Drużynowym Tenisie Stołowym Cholopców
 

I miejsce
Dawid Połoszczański
Daniel Hebda
Szymon Dylski

II miejsce pólfinał wojewódzki D.Połoszczański
Daniel Hebda
Szymon Dylski
 

Jacek Cieśliński

Mały Olimpijczyk   kl IV chłopcy

I miejsce w Opolu
I miejsce w województwie
Kacper Cieśliński
Maciej Walas,         Marcel Lisik,
Piotr Bujnicki,Kuba Łach,
Bartek Kukuła,Daniel Bil,
Miłosz Gajdanowicz,
Kacper Grądowski,   Adrian Panek
Marzena Kawałko
Mały Olimpijczyk  
kl. IV dziewczęta

Wicemistrzowie Opola: Julia Martuś,
Kasia Kamińska,Kasia Zasina, Wiktoria Krysik, Marta Szumny,Wiktoria Chudy,Wiktoria Frącz,Agnieszka Dogiel,Wiktoria Marczak
 

Mistrzostwa wojewódzkie w wędkarstwie spławikowym
 

 
M.Wacha

  Rok szkolny 2006/07

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL PROWADZĄCY NAZWA
KONKURSU
ETAP
MIĘDZYSZKOLNY lub MIEJSKI
ETAP
REJONOWY
ETAP WOJEWÓDZKI ETAP
REGIONALNY
J.POLSKI Violetta Czeczot Konkurs Literacki „Oni są wśród nas” Im. – Katarzyna Zieniewicz, kl. VIc
IIm. – Magdalena Adamczyk, kl. VIc
IIIm. – Magdalena Dziurzyńska, kl. VIc
Wyróż. – Jolanta Noga, kl. VIc
J.POLSKI Violetta Czeczot Konkurs Literacki „Brzechwa dzieciom” Im. – Marta Czerwińska, kl. IVb
J.POLSKI Violetta Czeczot Konkurs literacki „Kolorowy zawrót głowy” Wyróżnienie – Katarzyna Zieniewicz, kl. VIc
HISTORIA Anna Czaplińska Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” Im. – Marcel Pawleta, kl.VIa
IIIm. – Przemysław Rogosz, kl. VIa
IVm. – Marcel Pawleta, kl.VIa
(tytuł laureata )
VIIm. – Przemysław Rogosz, kl. VIa
HISTORIA Anna Czaplińska Konkurs Historyczny „Piastowie Opolscy” IIm. – Daria Klimczak, Aleksandra Martynowicz , kl. VIa
J.ANGIELSKI Adriana Nowińska-Moczia Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Ewa Pospiech, kl. VI b - finalistka
J.ANGIELSKI Adriana Nowińska-Moczia Konkurs języka angielskiego- „Master of Spelling” Michał Szopa, kl. IVc (tytuł laureata)
J.ANGIELSKI Agata Szopa Konkurs języka angielskiego - „Master of Spelling” IIm. – Marta Czerwińska, kl. IVb
J.ANGIELSKI Agata Szopa Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych Im. – Michał Kuźma,, kl. VIb
MATEMATYKA Karina Ratajczak Wojewódzki Konkurs Matematyczny Mateusz Salatycki, kl. VIb - finalista
MATEMATYKA Karina Ratajczak
Urszula Bonikowska
Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora PG nr 1 w Opolu Im. – drużynowo: Marta Mochniak  kl. VIb, Mateusz Salatycki kl. VIb, Aleksandra Martynowicz kl. VIa
Indywidualnie:
IIm. – Marta Mochniak kl. VIb, Mateusz Salatycki, kl. VIb
MATEMATYKA Karina Ratajczak
Urszula Bonikowska
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur” Wyróżnienia:
Mateusz Salatycki, kl.VIb, Aleksandra Martynowicz, kl. VIa, Rafał Jastrzębski, kl.IVc
REGIONALIZM Maryla Lisowska Międzyszkolny Konkurs o Opolu Im. – Daria Klimczak, Aleksandra Martynowicz, kl. VIa
PLASTYKA Anna Malec Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni ucznia” Im. – Rafał Rudny, kl. VIa
PLASTYKA Anna Malec Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Kartkę Świąteczną Wyróżnienie –
Aleksandra Kociubińska, kl. IVc
SPORT Marzena Kawałko Drużynowe Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym dziewcząt Im. – Aleksandra Martynowicz, kl.VIa, Marta Mochniak, kl. VIb, Ewelina Leszczyńska, kl.VIb
SPORT Jacek Cieśliński Drużynowe Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym chłopców IIIm.- Tomasz Hein, kl.VI b, Mateusz Sulatycki, kl. VIb, Marcin Snela, kl. VIb
SPORT Marzena Kawałko, Jacek Cieśliński Indywidualne Mistrzostwa Opola w Lekkoatletyce Im. – Kinga Piechnik (100 m), kl.VIa,
IVm. – Kamil Kramer (100m.), kl. VIa, IVm. – Przemysław Sieńkowski (1000 m.), kl. Vc, Mateusz Skowron (1000m.), kl.VIb
IIIm. – Kinga Piechnik (100 m), kl.VI.a,
SPORT Marzena Kawałko, Jacek Cieśliński
 
 
 
 
 
 
Marzena Kawałko, Jarosław Cieślinski
Mistrzostwa Opola w Mini Piłce Siatkowej Im. – M. Skowron, M.Szopa, M.Dunikowski, T.Hein, M.Kuzma, G.Sajdak, M.Snela, D.Kuczera, O.Urbanowicz, M.Michalski
 
IIIm. –K.Zieniewicz, D.Korczyńska, K.Piechnik, M.Dziurzyńska, A.Głowacka, M.Szymkiewicz, E.Leszczynska, A.Klitynska, N.Zasina, A. Dmochowska
SPORT Marzena Kawałko
 
 
 
 
 
 
 
 
Jacek Cieślinska, Jarosław Cieśliński
Mały Olimpijczyk IV m. – P.Sajdak,K.Suchodolska, A.Wolna, M.Rencz, A.Mazur, W.Chamielec, M.Kiriazow, P. Kukulska, A.Kociubinska, D.Zawadzka
 
IIIm. – M.Szopa, M.Ogórek, R.Jastrzębski, Ł.Leszczuk, Ł.Jaworski, M.Kania, R.Wrona, S.Brylak, D.Kałwa, R.Głowacki
SPORT Marzena Kawałko Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora PG 1drużyn mieszanych Im. – M.Skowron, M.Szopa, T.Hein, M.Kuźma, K.Zieniewicz, M.Mochniak, N.Zasina, M.Szymkiewicz
 
 
 
 
 
 
SPORT Jarosław Cieśliński Turniej Mikołajkowy w Piłce Siatkowej (zespoły 2-osobowe dziewcząt) – Strzelce Op. IIIm –A.Dmochowska, M.Mojzyk, K.Leszczyńska
 
SPORT Marzena Kawałko Turniej Interdyscyplinarny dla kl.V dziewcząt z okazji X- lecia MOS Opole (p.ręczna, nożna, koszykowa, siatkowa, unihokej) Im.- K.Skrzypczak, M.Mojzyk, A.Dmochowska, A.Kozlowska, J.Kiełbasa, J.Zając, P.Wiśniewska, D.Domańska, J.Klityńska, K.Piechnik, K.Leszczynska, M.Grądowska,P.Dudzik
SPORT Jacek Cieśliński Turniej Piłki Ręcznej im. Z. Czekaja dla kl.V IIIm. – P.Wilk, M.Szopa, M.Ogórek, R.Jastrzębski, R.Głowacki, D.Kirstein, Ł.Leszczuk, R.Wrona, P.Filipkowski, S.Brylak
SPORT Jacek Cieśliński Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Opola klas IV Im.- M.Wacha, B.Kuzma, K.Krakowian, P.Wilk, S.Jaroszyński, W.Klimowski, K.Stachowiak, M.Szopa, M.Ogórek, Ł.Leszczuk,
 
 
 
 
 
 
 
SPORT Jacek Cieśliński Turniej Piłki Nożnej „Wakacje w Mieście” IIm. -
 
SPORT Jacek Cieśliński  Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej – Dobrzeń Wielki IIIm. – J.Kędziora, P.Klimowski, D.Hebda, O.Pytel, P.Wilk, B.Kuzma, K.Krakowian, M.Wacha, W.Klimowski, F.Kwinto, K.Stachowiak
 
 
 
 
 
 
 
 
SPORT Jacek Ciesliński Turniej Piłki Halowej -Zabrze IIIm.- skład j.w.
SPORT Jacek Ciesliński Turniej o Puchar Dyrektora Administracji Oświaty w Kluczborku IIIm. – M.Grędziak, A.Kozik, P.Senkowski, B.Pytel, M.Szopa, M.Ogórek, Ł.Leszczuk, M.Wacha, B.Kuzma, P.Wilk, S.Jaroszyński

Rok szkolny

Nazwa konkursu, olimpiady

Nauczyciel - opiekun

Imię i nazwisko ucznia, zespołu

Zajęte miejsce, szczebel

2005/06
2002/03     2003/04     2004/05     2005/06    2006/07
2004/05 „Opole moje miasto, mały Opolanin” E. Czachor Kl. II b IIIm. etap miejski
Konkurs wiedzy „Opole moje miasto” V b M.Kwolik A.Farasiewicz finalistka
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „ Kangur” K.Ratajczak
U.Bonikowska
Kl. V c M.Kulina 
Kl. VIb P.Strzelecki Kl. IVa A.Martynowicz
wyróżnienie 
5 m w wojewódz. wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Bohater literacki” H.Krzyształowicz Kl. I a J.Czarnecka wyróżnienie
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny I.Ostrowska Kl. I b K.Kostuś laureat
Konkurs Piosenki „Twoje zdrowie w twoich rękach” M. Trzonkowska A. Kalend W. Chamielec A. Kociubińska III m. etap miejski
Konkurs Recytatorski „Twoje zdrowie w twoich rękach” M. Trzonkowska M. Kaszczyszyn III m. etap miejski
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego A. Szopa A. Nowińska P. Strzelecki A. Farasiewicz III m. etap miejski 
III m. etap miejski 
w/w są laureatami wojewódzkimi
Konkurs Polonistyczny dla klas VI A. Sojka M. Kubik IV m. etap miejski
Wojewódzkie Spotkania Amatorskich Teatrów Lalek M. Trzonkowska Teatrzyk „Śmieszki” kl. IV-VI Kwalif. do przeglądu Wojew.
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla kl. I-III E. Czachor I. Ostrowska M. Czerwińska 
M. Kaczmarek
III m. etap miejski 
Wyr. etap miejski
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora PG nr 1 U. Bonikowska 

K. Ratajczak
P. Strzelecki
M.Kosielska
M. Rapacz
Im. etap miejski 
XIIm. etap miejski
Vm. etap miejski
 III m. zespołowo
Olimpiada Wiedzy o Świecie Starożytnym A.Czaplińska M.Kwolik 
E.Adamska 
A.Farasiewicz
IV m. etap miejski 
10 m. etap miejski 
10 m. etap miejski
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni” A. Malec R. Rudny I m. etap wojew.
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni” A. Malec R. Rudny I m. etap wojew.
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach anglojęzycznych A. Szopa A. Nowińska M. Kuźma 
A. Farasiewicz
II m. etap miejski 
III m. etap miejski
III Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy M. Lisowska M. Rapacz 
M. Kubik 
M. Kaszczyszyn
I m. etap miejski 
XI m. etap wojew. 
IV m. etap miejski 
V m. etap miejski
Wojewódzki Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego A.Malec P.Wilk M.Wiśniewski D.Haczyk IV m.
Turniej Mikołajkowy Mini Piłka Ręczna SP Miasta Opola J. Cieśliński J. Cieśliński Kl. Vc, VIb,c III m. etap miejski
Mistrzostwa Miasta Opola SP w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt M. Kawałko J. Cieśliński Kl. VI a,b,c II m. etap miejski 
III m. półfinał woj.
Mistrzostwa Miasta Opola SP w Mini Piłce Siatkowej chłopców M. Kawałko J. Cieśliński Kl. Va,b, VI a,b,c I m. etap miejski 
II m. półfinał woj.
Mistrzostwa Miasta Opola SP w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt M.Kawałko Kl. VI a,b,c II m. w mieście
Mistrzostwa Miasta Opola SP w Mini Piłce Ręcznej chłopców J. Cieśliński Kl.Vb,c, VIa,b,c III m. w mieście
Turniej Piłki Nożnej dzieci rocznika 1995 z okazji 2-lecia OSiR w Komprachcicach J. Cieślinski Drużyna UKS „Chabry” uczniowie kl. II-III I m.
Halowy Turniej o Puchar Wojta Gminy Komprachcice rocznik 1994 J. Cieślinski Drużyna UKS „Chabry” uczniowie kl.III I m.
Turniej Pilki Nożnej z okazji 85-lecia klubu „Slavia”- Ruda Śl. rocznik 1995 J. Cieślinski Drużyna UKS „Chabry” uczniowie kl.II-III 4 m.
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dzieci rocznika 1995 „Z podwórka na stadiony” J. Cieślinski j.w 2 m. etap miejski
Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Pływaniu Dzieci 10-11 lat K. Łacina II m. w kraju
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Judo T.Wilk (kl.3) 
P.Wilk (kl.6) 
Ł.Jęchorek
III m 
I m. 
II m.
Mistrzostwa Miasta Opola SP w trójboju L.A dziewcząt M.Kawałko Kl.IV i V III m. w Opolu
Mistrzostwa Miasta Opola Szkół Podstawowych – indywidualne biegi przełajowe M.Kawałko J.Cieśliński K.Zieniewicz 
M.Wiśniewski
IV m. 
V m.
Mistrzostwa Polski w pływaniu rocznik 1993 N.Pawlaczek I m. w kraju, rekordy Polski wywalczyła dla PSP 11 Vm. w kraju w klasyfikacji szkół pływackich !
Turniej piłki siatkowej dziewcząt SP OSiR Krapkowice J. Cieśliński A. Pytel I. Henczel K. Kawka A. Wróbel K. Wasik I m. w turnieju A. Pytel – najlepsza zawodniczka
Mistrzostwa Miasta Opola SP w Tenisie Stołowym dziewcząt M.Kawałko D.Maciejewska I.Henczel A.Horożaniecka I m. w Opolu IVm.półf.wojewódz.
Mistrzostwa Miasta Opola SP w Tenisie Stołowym chłopców J.Cieślinski M.Rajski K.Żakowicz II m. w Opolu
Indywidualne Mistrzostwa Miasta Opola SP w Lekkiejatletyce – rzut piłeczką palantową M.Kawałko J.Cieśliński D.Maciejewska K.Gierłach III m. II m.
2002/03     2003/04     2004/05     2005/06    2006/07
2003/04 Konkurs Plastyczny „Polska moja Ojczyzna” M. Trzonkowska A. Martynowicz 
J. Noga 
K. Kazimirów
I m. etap miejski 
III m. etap miejski 
III m. etap miejski
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla kl.I-III A. Bokszczanin A. Krzemienowska II m. etap miejski
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych A. Szopa A. Nowińska A. Farasiewicz I m. etap miejski
Międzyszkolny Konkurs Regionalny dla kl. I-III E. Czachor M.Trzonkowska D. Polak M. Kania A. Malec I. Ostrowska Ł. Jaworski K.Stankiewicz M. Szurpicki A.Martynowicz D. Klimczak M. Kuźma I m. etap miejski 
II m. etap miejski 
III m. etap miejski 
II m. etap miejski
Miejski Konkurs Origami E. Kapluk K. Piaseczna I m. etap miejski
Mistrzostwa Opola SP w halowej piłce nożnej J. Cieśliński Kl. V a,b,c, IVa IV m. etap miejski
Mistrzostwa Opola SP w mini piłce siatkowej dziewcząt M. Kawałko Kl. Vb,c, VIa,b II m. etap miejski
Mistrzostwa Opola SP w minipiłce siatkowej chłopców J. Cieśliński Kl. Vb,c, VI a,b IV m. etap miejski
Drużynowe Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym dziewcząt M. Kawałko KL. VIa, VIb, Vb I m. etap miejski
Drużynowe Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym chłopców J. Cieśliński Kl. Vb, VI a I m. etap miejski 
II m. w półfinale Wojew. 
VII m. w wojew.
2002/03     2003/04     2004/05     2005/06   2006/07
2002/03 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pomaluj życie na nowo” M.Trzonkowska Ł.Rakoczy 
M.Kulina
I m. etap miejski 
III m. etap miejski
Hufcowi Festiwal Piosenki Harcerskiej K. Morciniec Zespół kl. I-III II m. etap miejski
Międzyszkolny Konkurs „Oszczędzanie inwestycją w przyszłość” A. Szopa Klasa IV b II m. etap miejski
Międzyszkolny Konkurs Regionalny kl. I-III „Moja mała Ojczyzna” A. Ostrowska E. Czachor M. Trzonkowska E. Adamska ,D. Kowalczyk, P. Serotiuk, M. Kaszczyszyn, D. Schneider, W. Wenda, M.Michalski I m. etap miejski
I m etap miejski 
II m. etap miejski 
II m. etap miejski
Międzyszkolny Konkurs o krajach anglojęzycznych A. Szopa A. Nowińska M. Kubik II m. etap miejski
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny kl. III M. Trzonkowska M. Kulina III m. etap miejski
Przegląd Teatrów Szkolnych „Scena 2003” M. Trzonkowska Kl. I- III O. Gałecki R. Mrowia Nagr. za scenografię,
Nagr. za kreacje aktorskie – etap woj.
Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o Świecie Starożytnym dla kl. V A. Czaplińska P. Mstowski P. Pałubicki I m. etap miejski 
II m. etap miejski
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy M. Lisowska A.Chorążyczew- ska III m. etap wojew.
Międzyszkolny Konkurs Literacki o Tematyce Ekologicznej Z. Dobrzyńska D. Seńkowska Wyróż. etap miejski
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla kl. I-III M. Trzonkowska M. Kulina Wyróż. etap miejski
Mistrzostwa Miasta Opola w minipiłce siatkowej chłopców M. Kawałko Kl. V- VI III m. etap miejski
Mistrzostwa Miasta Opola w minipiłce siatkowej dziewcząt M. Kawałko Kl. V-VI III m. etap miejski
2002/03     2003/04     2004/05     2005/06   2006/07
 

Dzisiaj 80

Wczoraj 244

Tydzień 324

Miesiąc 5676

Wszystkich 180365

W tej chwili stronę odwiedza 15 gości.