Program wychowawczo-profiulaktyczny

Wychowywać, to znaczy po partnersku towarzyszyć dziecku

na jego drodze rozwoju

Werner Haas

Rada Rodziców, uchwałą z dnia 28.09.2017 r. w porozumieniu z Radą Pedagogiczną przyjęła Program wychowawczo-profilaktyczny pdf

Program wychowawczo-profilaktyczny w naszej szkole jest tworzony po to, aby wspierać rodziców i pomagać im w wychowaniu dzieci. Zasadniczym elementem działań dydaktyczno - wychowawczych jest kształtowanie charakterów dzieci i młodzieży oraz konstruowanie spójnego systemu wartości, ułatwiającego rozumienie współczesnego świata i odnalezienie się w nim, a akże dostosowanie się do ciągłych zmian. W oparciu o program realizowane są również działania profilaktyczne. Ważnym elementem programu jest wychowanie patriotyczne i przeciwdziałanie wszelkim formą uzależnienia. Program wychowawczo-profilaktyczny jest długofalowy uchwalany przez Radę Rodziców w porozumieniu z Radą Pedagogiczną może on ulegać corocznej korekcie lub zmianie na wniosek tych tych organów szkoły.

kosmiczne zajecia

Wszystkich 202177