Konferencja Samorządów Uczniowskich

0113 grudnia 2019 r. członkowie szkolnego Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem wzięli udział w XVII Konferencji Samorządów Uczniowskich organizowanej przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola i Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Tegoroczna edycja konferencji odbywała się pod hasłem „ Nie tylko dla orłów. Czy przeciętność w szkole to coś złego?” Nasi uczniowie mieli możliwość wysłuchania wykładu
dr hab. Tomasza Grzyba, psychologa społecznego, profesora Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu- „W średnich siła- o tym, że niekoniecznie trzeba być wybitnym, by być szczęśliwym”. Obejrzeliśmy również film „ Miss Impossible” ( 2016) , który stał się punktem wyjścia do wspólnej dyskusji wszystkich uczestników konferencji- „ Czy przeciętność w szkole to coś złego?” ( moderator dyskusji: Dariusz Romanowski)

Wszystkich 701955