Tylko dla Orłów

                                                     Prymus Opolszczyzny

 OPOLSKIE ORŁY                                                     

– laureaci nagrody Prezydenta Miasta Opola z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Opolu dla wybitnych uczniów opolskich szkół osiągających znaczące wyniki w konkursach wojewódzkich, krajowych i międzynarodowych, a także wysokie wyniki w nauce szkolnej i zachowaniu. Tytuł przyznawany jest od 1997 roku.

„Ślubuję być dobrym człowiekiem,

   swą postawą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

  Ślubuję sławić dobre imię miasta Opola,

  zachować w swojej pamięci piękne myśli o moim mieście

  i nawet na obczyźnie pamiętać o swoich opolskich korzeniach"

                                                     (tekst ślubowani Opolskiego Orła) 


1998

Aleksander Posadzki - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (opiekun Maria Lisowska)


2002

Wiktor Beker - laureat II Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekun Karina Ratajczak)

Aleksandra Chorążyczewska - laureatka I Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska)


2003

Natalia Pawlaczek - trzy Im. w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Dzieci 10 - 11 lat (opiekunowie Jarosław Grszczyszyn i Artur Pokorny)


2004

Natalia Pawlaczek - trzy Im. w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Dzieci 10 - 11 lat (opiekunowie Jacek Urantówka i Artur Pokorny)

Michał Wiśniewski - II i IIIm. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego (opiekunowie Joanna i Marek Parasiewicz)


2005

Karolina Kostuś - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas I - III szkół podstawowych (opiekun Iwona Ostrowska)

Michał Wiśniewski - I, II i IIIm. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego(opiekunowie Joanna i Mark Parasiewicz)


2006

Agnieszka Barbach - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas III szkół podstawowych (opiekun Ewa Czachor)


2007

Karolina Kostuś - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas III szkół podstawowych (opiekun Iwona Ostrowska)

Michał Tworek - laureat Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas III szkół podstawowych (opiekun Iwona Ostrowska)


2008

Magdalena Kozdraś - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)


2009

Marta Czerwińska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

                                   - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska)

 Agnieszka Barbach - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska)

Katarzyna Beker - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska)

Marek Martynowicz - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska) 


2010

Michał Tworek - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

Wiktoria Kurzyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

Małgorzata Kaczmarek - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

Magdalena Detyna - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska) 


2011 

Aneta Cisakowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska)

Jakub Wróbel - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska)

Aleksandra Solecka - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplinska)

Martyna Cisakowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekun Karina Ratajczak) 


2012 

Aneta Cisakowska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska) i Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (opiekun Karina Ratajczak)

Katarzyna Kamińska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska)

Hanna Gajewska - III miejsce w kategorii balet - pointe w kat. solistek do lat 7 podczas Krajowych Mistrzostw IDO w Tańcu Nowoczesnym (Agnieszka Gajda)  


2013 

Ada Bischof - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun Agata Szopa)

Maja Porażkolaureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun Agata Szopa)

Tobiasz Chyra - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska)

Jakub Misiak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska) 


2014

Krzysztof Krawiec - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplinska)

Wiktoria Kałwa laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun Agata Szopa)

Zuzanna DulikI miejsce w konkurencji techniki specjalne, I miejsce w konkurencji techniki szybkościowe, I miejsce w konkurencji soft – stick podczas XXI Międzynarodowych Mistrzostw Polski w TAEKWONDO PUT (opiekun Łukasz Rewiński)


2015

Paweł Kuncio - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

                        - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun Agata Szopa)

Julia Huminiak - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

Aleksandra Paciepnik - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

Kamil Budziński - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska) 

Tobiasz Bazan - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

Paweł Modrzejewski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplińska)

Kamil Borecki - laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej (opiekun ks. Jarosław Dąbrowski)

Weronika Lichwała - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun Adriana Nowińska-Mocia)

Jan Pękalski - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun Agata Szopa)


2016

Michał Białokur - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (opiekun Anna Czaplinska)

Miłosz Pawlita laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego (opiekun Adriana Nowinska-Mocia)

Maciej Praczuk - laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (opiekun Magdalena Skowrońska)


2017

Kamila Grygierlaureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego (opiekun Magdalena Skowrońska)

                                                                                                                                                                                              Opolskie Orły

Prymus Opolszczyzny 

– laureaci Nagrody Specjalnej Marszałka Województwa Opolskiego z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Opolu dla uczniów i studentów za osiągających służące promocji regionu. 


2007

Marcel Pawleta - laureat (w regionie) Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego", zajął m.in. Im. w województwie (opiekun Anna Czaplińska)

2013

Jakub Misiak - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego (opiekun Maria Lisowska), finalista Wojewodzkich Konkursów: Historycznego (opiekun Anna Czaplińska) i Języka Angielskiego (opiekun Agata Szopa) 

 

 

Dzisiaj 129

Wczoraj 245

Tydzień 1106

Miesiąc 4697

Wszystkich 192181

W tej chwili stronę odwiedza 51 gości.