Klasa 8a zaadoptowała kolejnego pieska!

Po smutnych chwilach związanych z odejściem Bony, klasa 8a wraz z wychowawcą oraz Panią Anną Kosielską, adoptowali kolejnego pieska ze schroniska Fundacji Małych Braci w Paryżu. Przedstawiamy wszystkim Sambę!

samba

Bona odeszła po niespełna 13 latach życia. Przez 18 miesięcy była wspierana przez uczniów naszej szkoły comiesięczną wpłatą 200 zł. Pozwoliło to zapewnić jej leczenie, na które schronisko nie ma wystarczających środków. Teraz chcielibyśmy pomagać Sambie. Jest ona podopieczną schroniska od grudnia 2016.
Zapraszamy także na odświeżoną wystawę „Nie kupuj, adoptuj!”, która już wkrótce pojawi się przy wejściu głównym. Zobaczycie na niej nowe, jesienne spacery z podopiecznymi schroniska. Przypominamy również, że aż do 21 grudnia możecie przynosić karmę sucha i mokrą dla psów i kotów, a także różne ocieplacze. Przyniesione dary można zostawiać przy wystawie „Nie kupuj, adoptuj!” lub w Sali 117 (pracownia komputerowa). Pamiętajcie – razem możemy naprawdę wiele!