Życzenia Noworoczne i podziękowania

03Członkowie Szkolnej Rady Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami składają serdeczne Noworoczne Życzenia dla wszystkich uczniów oraz rodziców, Dyrekcji, nauczycieli naszej Szkoły.
Chcemy również przekazać szczególne podziękowania uczniom i nauczycielom oraz innym osobom angażującym się w pomaganie innym w ostatnich miesiącach, najbardziej tym, którzy włączyli się we wspólne tworzenie świątecznych paczek dla potrzebujących rodzin. Udało się nam zebrać ogromną ilość produktów o które prosiliśmy oraz kwotę prawie 1300zł pochodzącą z 10% utargu z Kiermaszu Bożonarodzeniowego i dobrowolnych wpłat od osób indywidualnych. Za otrzymane pieniądze zakupiliśmy lekarstwa, ubrania, zabawki, artykuły spożywcze na Święta, chemię gospodarczą - szczegółowe rozliczenie u Dyrektora Szkoły.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wielkie serce.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Życzymy aby Nowy Rok 2019 przyniósł radość z tego co jest, nadzieję z tego co przed Wami, pogodę ducha na każdy nadchodzący dzień. Aby wszystkie plany, nawet te wydające się abstrakcyjne udało się zrealizować, szczęścia dzięki któremu te marzenia będą realne oraz zdrowia, które pomoże w ich realizacji.

 

prezydent

logo niepodlegla

logo minister

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

medikor

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 0

Wczoraj 123

Tydzień 449

Miesiąc 7458

Wszystkich 318338

W tej chwili stronę odwiedza 15 gości.