Rekordowa zbiórka dla schroniska w Paryżu!

W poniedziałek, 1 czerwca 2020 karma zebrana podczas ostatniego tygodnia pojechała do schroniska dla zwierząt w Paryżu prowadzonego przez Fundację Małych Braci. Serdeczne podziękowania dla Pana Łukasza Piotrowskiego za pomoc w transporcie i świetne spacery, których efekty wkrótce zobaczycie. Tymczasem trochę danych:
- 330 kg suchej karmy dla psów,
- 34 kg mokrej karmy dla psów,
- 50 kg suchej karmy dla kotów,
- 33 kg mokrej karmy dla kotów,
- przysmaki, zabawki, kojce, legowiska, koce.
W akcji wzięli udział uczniowie, rodzice oraz nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej na 11 w Opolu, Publicznego Liceum nr IX w Opolu, Szansusie z Ośrodka Readaptacji Społecznej "Szansa", absolwenci 2019 PSP 11 z klasy 8a wraz z rodzicami. Pomimo iż osób zaangażownaych mogłoby być znacznie więcej, zbiórka i tak była rekordowa! W imieniu bezdomniaków z Paryża dziękujemy wszystkim za zangażowanie i zachęcamy do wspierania tego schroniska. Pamiętajmy, że razem możemy zrobić naprawdę wiele!

Ps. Serdeczne pozdrowienia przesyłają Drop i Bafi, czyli pieski których wirtualnymi właścicielami jest odpowiednio klasa 4a i 6b!

drops  bafi