Komers klas 8 z PSP 11 Opole

1017 czerwca 2019 roku w klubie Kubatura w Opolu, klasa 8a, b i c z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu bawiły się podczas komersu. Przy dźwiękach wspaniałej muzyki, kolorowych światłach i niespożytych zasobach energii naszych absolwentów, zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia, a także na Poloneza, który rozpoczął zabawę.

Czytaj więcej...

Magiczne miejsca i nasz czas na roztoczu….

002W dniach 20 – 24 maja 2019r. uczniowie kl. VIB udali się w długą podróż na Roztocze i ZAMOJSZCZYZNĘ. Nasza wycieczka była tak zaplanowana, aby poznawać nowe miejsca, zwiedzać i podziwiać historyczne budowle, znanych ludzi dla świata kultury, poczuć smaki kuchni wschodniej i kresowej, ale przede wszystkim podziwiać naturalny krajobraz i czyste, niczym nieskażone powietrze. W pierwszym dniu nasza podróż zapowiadała się niesamowicie. Odwiedziliśmy Olszyn k/ Częstochowy. Tam podziwialiśmy ruiny zamku Kazimierza Wielkiego i odpoczywaliśmy w leśnym zaciszu. Potem skierowaliśmy się w kierunku polskiego Carcassonne, czyli Szydłowa – królewskiego miasta.

Czytaj więcej...

1 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Plażowej

16Uczennice PSP 11 w Opolu, Martyna Lubowicz, Liwia Sroka i Natalia Śleziona zdobyły 1 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki plażowej. Dziewczyny wygrały z trzema innymi drużynami z województwa opolskiego. Finał został rozegrany w Krapkowicach, 13 czerwca. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

Mamy laureatkę w Kangurze Matematycznym!

06Z wielką przyjemnością pragniemy pochwalić się ogromnym sukcesem, jaki wypracowała uczennica klasy Va - Magdalena Kurbel. Została tegorocznym laureatem "Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny" w kategorii Beniamin! Magda pokonała wszystkich opolskich uczniów z klas piątych i szóstych, biorących udział. 5 czerwca 2019 r. w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie XXVIII edycji konkursu, podczas którego Magda odebrała statuetkę laureata, pamiątkowy dyplom, książkę oraz bon podarunkowy z rąk Pana Romana Kolka – Wicemarszałka Województwa Opolskiego oraz Pani Moniki Jurek - Dyrektora Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego w Opolu. Serdecznie gratulujemy Magdzie tak wielkiego osiągnięcia i życzymy powtórki w kolejnych latach!

Czytaj więcej...

II Sportowa Olimpiada Świetlicowa

21W dniu 13 czerwca zorganizowaliśmy II Sportową Olimpiadę Świetlicową podsumowującą sportowy rok szkolny w świetlicy. Spartakiada była dla wszystkich uczniów klas 1-3. Wszyscy uczestnicy mieli do pokonania sprawnościowy tor przeszkód. Olimpiada była podsumowaniem sportowych działań uczniów przebywających w świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2018/2019.
Uczniowie otrzymali do wykorzystania w swoich klasach w czasie przebywania w świetlicy szkolnej za postawę i pokonanie sprawnościowego toru przeszkód nagrody w postaci sprzętu sportowego. Było sportowo upalnie i wesoło. Zdjęcia mówią wszystko. Olimpiadę przygotował i poprowadził pan Roman Stelmaszyk

Czytaj więcej...

Zwycięzcy konkursu „Młody literat”

0312 czerwca o godz. 11.00 w PSP 16 odbyło się ogłoszenie wyników XV Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Młody literat”, adresowanego do uczniów kl. IV-VIII i włączonego do programu „Opolskie Ogrody Talentów”. Uczniowie klas IV-VI pisali opowiadanie„Tak się zaczęła przyjaźń”, którego bohaterem był człowiek i zwierzę, a klasy starsze redagowały przemówienie pt. „Nie kupuj zwierząt, adoptuj”. Organizatorzy konkursu otrzymali ok. 100 prac, a wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych, znaleźli się też uczniowie naszej szkoły. I miejsce w kategorii klas IV zdobyła Helena Sinica (kl. IVa, opiek. A. Graba), II miejsce klas VI otrzymała Julia Więcek (kl.VIb, opiek.V. Czeczot-Putek), a wyróżnienie przypadło Zuzannie Karpale (kl. VIIa, opiek. V. Czeczot-Putek). Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Czytaj więcej...

 

prezydent

logo niepodlegla

logo minister

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

medikor

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 83

Wczoraj 81

Tydzień 465

Miesiąc 2104

Wszystkich 320903

W tej chwili stronę odwiedza 34 gości.