Dyplom UNICEF

Nowe szafki dla uczniów klas 7-8

.

szafki 4

W wakacje szatnie klas VII-VIII wyposażone zostały w szafki uczniowskie, z myślą o naszych uczniach, aby zagwarantować im komfortowe miejsce, w którym można trzymać swoje rzeczy osobiste, bez ryzyka ich zgubienia.

Jest to również doskonałe rozwiązanie, dające naszym wychowankom możliwość pozostawienia w nich części podręczników oraz przyborów szkolnych. Szafki wykonane są z solidnych materiałów, dzięki temu pomimo ciągłej eksploatacji powinny posłużyć uczniom na długi czas.

Zakupiono je z funduszy uzbieranych podczas Festynu rodzinnego oraz z funduszu dołożonego przez Radę Rodziców- za co bardzo dziękujemy.

Szafki już w tym tygodniu zostaną udostępnione uczniom

Ogólnopolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2022 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów  w Warszawie odbyły się Ogólnopolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek wręczył odznaczenia państwowe, medale KEN, nagrody oraz tytuły Profesora Oświaty.

Wśród wyróżnionych znalazł się dyrektor naszej szkoły Jarosław Cieśliński, który z rąk ministra odebrał najwyższe wyróżnienie w oświacie tytuł Profesora Oświaty. Jest to docenienie wieloletniej pracy na stanowisku dyrektora szkoły, wysokich wyników nauczania uczniów, wychowawczego oddziaływania szkoły, inspirowania nauczycieli do działań na rzecz dzieci oraz podejmowanie różnorodnych inicjatyw na rzecz środowiska lokalnego, wychowania patriotycznego…

Gratulujemy, życzymy dalszej satysfakcji z pracy i radości w kierowaniu szkołą.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI PSP11 ROK SZKOLNY 2022/2023

Przewodniczący: Mateusz Krysiak kl.8b
Zastępca : Julia Jargon  kl. 8d
Skarbnik: Wojciech Krybus  kl. 5a

Pozostali kandydaci weszli w skład prezydium Samorządu Uczniowskiego:

Zosia Wesołowska  kl.5a
Zuzanna Malik        kl.6b
Lena Miszkiel         kl.6b
Zuzanna Gigiel        kl.8a
Julia Krzemińska    kl.8a
Hanna Grzelak        kl.8b
Hanna Hulbój         kl.8b
Maja Radomska      kl.8b
Dorota Konczala    kl.8d
SAMORZDU UCZNIOWSKIEGO PSP 11 w OPOLU

Występ zespołu Kwiat na kamieniu z Kamieńca Podolskiego

20220923 102549

Naszą szkołę odwiedziła reprezentacja zespołu Kwiat na kamieniu z Kamieńca Podolskiego. Dorośli pracujący na co dzień z dziećmi i młodzieżą polską z Podola zaprezentowali przed naszymi uczniami znane polskie pieśni i piosenki, które ciągle przypominają im, kim są, i w obecnej, bardzo trudnej sytuacji, dodają otuchy i wiary w lepsze jutro.

Już w piątek występ zespołu „Kwiat na kamieniu”

Już w ten piątek- 23 września, nasza szkoła będzie gościć zespół teatralno-muzyczny „Kwiat na kamieniu” z Kamieńca Podolskiego, który kultywuje język polski, tradycje i historię swoich przodków oraz polską kulturę.

Grupa osób przygotuje dla naszej społeczności szkolnej krótkie przedstawienie. Chcemy nagrodzić ich występ nie tylko brawami, ale też skromnym podarunkiem w postaci jedzenia. Zebrane artykuły trafią do Polaków (głównie starszych ludzi) z Podola.

Prosimy o przynoszenie produktów długoterminowych do piątku, do sali nr 11.

Rzeczy można zostawiać również na portierni.

Za Państwa zaangażowanie i chęć pomocy Rodakom już teraz serdecznie dziękujemy!!!

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Judo

MicrosoftTeams image 14

W minioną sobotę Tobiasz Korasadowicz, uczeń klasy VIIIA, zdobył III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Judo w Poznaniu
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Głosowanie do SU już w piątek!

KANDYDACI DO SAMORZDU UCZNIOWSKIEGO PSP 11 w OPOLU 1

OTO KANDYDACI DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PSP11 W OPOLU