Komers klas 8 z PSP 11 Opole

1017 czerwca 2019 roku w klubie Kubatura w Opolu, klasa 8a, b i c z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 im. Orląt Lwowskich w Opolu bawiły się podczas komersu. Przy dźwiękach wspaniałej muzyki, kolorowych światłach i niespożytych zasobach energii naszych absolwentów, zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia, a także na Poloneza, który rozpoczął zabawę.

Czytaj więcej...

Magiczne miejsca i nasz czas na roztoczu….

002W dniach 20 – 24 maja 2019r. uczniowie kl. VIB udali się w długą podróż na Roztocze i ZAMOJSZCZYZNĘ. Nasza wycieczka była tak zaplanowana, aby poznawać nowe miejsca, zwiedzać i podziwiać historyczne budowle, znanych ludzi dla świata kultury, poczuć smaki kuchni wschodniej i kresowej, ale przede wszystkim podziwiać naturalny krajobraz i czyste, niczym nieskażone powietrze. W pierwszym dniu nasza podróż zapowiadała się niesamowicie. Odwiedziliśmy Olszyn k/ Częstochowy. Tam podziwialiśmy ruiny zamku Kazimierza Wielkiego i odpoczywaliśmy w leśnym zaciszu. Potem skierowaliśmy się w kierunku polskiego Carcassonne, czyli Szydłowa – królewskiego miasta.

Czytaj więcej...

1 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Plażowej

16Uczennice PSP 11 w Opolu, Martyna Lubowicz, Liwia Sroka i Natalia Śleziona zdobyły 1 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki plażowej. Dziewczyny wygrały z trzema innymi drużynami z województwa opolskiego. Finał został rozegrany w Krapkowicach, 13 czerwca. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...

 

prezydent

opolskie na rower mini1

logo niepodlegla

logo minister

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

medikor

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 2

Wczoraj 314

Tydzień 1019

Miesiąc 5781

Wszystkich 331146

W tej chwili stronę odwiedza 29 gości.