Zjazd Absolwentów

Drodzy absolwenci. To już ostatni dzwonek  do zapisów na Zjazd i Bal. Zachęcamy wszystkich do podjecia właściwej - na tak - decyzji. Wspólnie stwórzymy niezapomnianą atmosferę zabawy, wspominków... Zdajemy sobie sprawę, że cena, w szczególności młodsze roczniki może odstraszać. Tych absolwentów zapraszamy serdecznie na spotkania podczas festynu, który odbędzie się po oficjalnych uroczystościach Dnia Absolwenta.

Naprawdę pamiętamy o Was i miło Nam będzie razem spędzić ten dzień. "Jedenastka" to nie tylko dzień dzisiejszy, to także 40. letnia historia. Za "Chabrowską Jedenastkę" odpowiedamy wszyscy: młodzi i starsi, nauczyciele, uczniowie i rodzice. W myśl hasła:

"Nie pytaj co Jedenastka może zrobić dla Ciebie, lecz co Ty możesz zrobic dla Jedenastki"

zjazd zapisy