XIII jesienny rajd - Święto Pieczonego Ziemniaka (pechowy...? chyba nie?!)

090W czwartek 22 września 2016 r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły pożegnali lato i powitali jesień na rajdzie pieszym Borki - Dobrzeń Mały. Idąc malowniczymi polami i wałami, wzdłuż rzeki Odry obserwowaliśmy piękno przyrody u schyłku lata. Wycieczkę zakończyliśmy na gościnnym terenie Kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego "Izbetka" ogniskiem połączonym z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków. Towarzyszyły nam też gry i zabawy sportowe, mecz piłki nożnej, harce na placu zabaw i mini-siłowni. Troszkę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły już rozmyślając o kolejnym rajdzie.

Imprezę wspomogli: Nadleśnictwo Kup, Pan Sołtys Dobrzenia Małego Jan Kołodziej oraz Pan Konrad Dendera z Brynicy. Niech uśmiech naszych szczęśliwych dzieci będzie dla Państwa zapłatą za okazane serce.

Organizator rajdu Iwona Ostrowska