Projekt czytelniczy w IIc- "Baśnie świata"

Projekt czyt. kl. IIc 1

"Baśnie świata" - takim tematem zajęła się klasa IIc i przez kilka tygodni gromadziła materiały, plakaty i książki by zaprezentować się przed szkolną publicznością. Występ klasowego teatrzyku poprzedziła prezentacja multimedialna, która przybliżyła baśń jako gatunek literacki. Młodzi aktorzy wystąpili w spektaklu, który zgromadził najpopularniejsze postacie znanych baśni. Było śmiesznie i współcześnie.

Po teatralnych występach uczniowie zwiedzali wystawę książek, prac plastycznych i różnych zgromadzonych eksponatów, wśród których były prawdziwe lalki tearalne.

Było to kolejne spotkanie w ramach Hasła Roku "Książka-magiczny świat wyobraźni" oraz realizacji zadań związanych z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa.

Projekt czyt. kl. IIc 2 Projekt czyt. kl. IIc 3
Projekt czyt. kl. IIc 4 Projekt czyt. kl. IIc 5