Listopadowo-grudniowe odliczanie w Ia

1a 2 1

Ostatnie miesiące roku obfitowały w wiele atrakcji. A wszystko zaczęło się  listopadowymi uroczystościami, obchodów  Święta Niepodległości, Patrona Szkoły i Ślubowaniem  nas Pierwszaków na uczniów chabrowskiej 11-tki.

Znalazł się też czas na świętowanie z misiowymi pluszakami i andrzejkowe  harce i zabawy.

6 grudnia  odwiedził nas  oczywiście  Mikołaj z cudnymi podarkami. Dziękujemy i zapraszamy za rok! Mikołajkowe świętowanie  na sportowo zorganizowali dla nas studenci z UO wraz z op. Panią Ewą Dachnowską. Było cudownie – serdecznie Dziękujemy!

Wiele  emocji  i ciekawych doznań dostarczył nam aktywny udział w Projekcie Czytelniczym (min.  czytamy na dywanie, odwiedzamy bibliotekę, tworzymy wspaniałe prace plastyczne i gazetki klasowe, bawimy się ze starszymi kolegami i paniami studentkami, którzy wyczarowują dla nas ciekawe zajęcia).

Nikola, Maja, Jaś i Karol wprowadzili nas w bożonarodzeniowy nastrój pięknie śpiewając  kolędy i pastorałki.  Klasowa Wigilia, Pastorałki, Koncert Świąteczny i wspólne kolędowanie było dla nas  prawdziwą przyjemnością.

W międzyczasie dekorowaliśmy pierniczki  i mufinki na kiermasz szkolny i klasową wigilię. Dekorowanie, lukrowanie no i …. podjadanie było słodziuuutkie .

Przyszła pora i na sprzedawanie, nasze stoisko prezentowało się okazale, (pomagali nam rodzice i panie studentki, którym serdecznie Dziękujemy) ! Grosik do grosika i uzbierała się spora sumka.

Do zobaczenia  …CDN

1a 2 2 1a 2 3