"W krainie lodu"-projekt czytelniczy w IIb

w krainie lodu IIb 1 Dziasiaj klasa IIb zaprosiła uczniów klas I-III (i nie tylko) na wspaniałą wyprawę, do skutej lodem Antarktydy. Inscenizacja oparta była na znanej i lubianej książce Aliny i Czesława Centkiewiczów pt. "Zaczarowana zagroda". Przepiękna scenografia, wspaniali aktorzy sprawili, że magia książki zadziałała i wszyscy poczuliśmy klimat antarktycznegą lądu. Wystawa tematyczna, którą zwiedzali uczniowie, pogłębiła wiedzę i wyobrażenie o ojczyźnie sympatycznych pingwinów Adeli. Dziękujemy uczniom, wychowawcy p. Ewie Czachor i rodzicom za przygotowanie i podsumowanie ( z akcentem muzycznego rapu) projektu czytelniczego, realizowanego w ramach hasła roku: "Książka-magiczny świat wyobraźni".
w krainie lodu IIb 2 w krainie lodu IIb 3
w krainie lodu IIb 4 w krainie lodu IIb 5