ŚWIĄTECZNY KOSZYK DLA POLAKÓW NA KRESACH

14Czasem potrzeba tak niewiele, aby sprawić, by na czyjejś twarzy zagościł uśmiech. Wystarczy kilka drobnych gestów, które nic nie kosztują, a które dają szczęście. Mówią bowiem o tym, że ktoś o nas pamięta i nie jesteśmy sami.
Chociaż mamy niewiele lat i sami uwielbiamy dostawać prezenty, tym razem postanowiliśmy ofiarować odrobinę radości na czas świąt Wielkiej Nocy wszystkim tym, którzy mają mniej niż my. Włączyliśmy się w organizowaną przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska Akcję Wielkanocnej Pomocy „Świąteczny Koszyk Dla Polaków Na Kresach”. Zbieraliśmy żywność i przybory szkolne. Przygotowaliśmy również własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi, które otrzymają nasi rodacy mieszkający na Kresach.
Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Dziadkom i Mieszkańcom Chabrów, którzy czynnie włączyli się do naszej akcji, za wielkie serca.