Klasa 6a znów pomaga! Akcja charytatywna „Podaj łapkę”

1Uczniowie klasy 6a nie zwalniają tempa. Dzięki ich zaangażowaniu przed świętami, udało się kupić prezenty na zajączka dla pięciorga dzieci. Teraz przyszedł czas na pomoc tym, którzy sami o nią poprosić nie potrafią. Od tygodnia trwa zbiórka karmy dla psów i kotów. Przydać mogą się też koce, pościel, kołdry i poduszki (bez pierza), ręczniki, dywaniki, środki czystości. Wszystkie zebrane dary przekażemy schronisku prowadzonemu przez Fundację Mali Bracia, które znajduje się w Paryżu (w gminie Pokój). Jeżeli nasza zbiórka będzie bardzo duża, uda się także pomóc schronisku Azyl Nadziei w Opolu. Otwórzcie szafy, zróbcie porządki w piwnicach czy na strychach. Zwierzęta będą wdzięczne za każdy koc oraz każdy kilogram karmy.
Dziś po raz kolejny, klasa prowadziła akcję „Dzień domowej pizzy i zdrowego soczku”. Za zebrane środki zakupimy preparaty na pchły i kleszcze dla psów oraz karmę. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Dołączcie do nas! Razem możemy naprawdę wiele!