Pieski skakały z radości i wchodziły na drzewa!

04Klasa 6a podsumowała 7 czerwca 2017 roku akcję „Podaj łapkę”. Przez miniony miesiąc zbieraliśmy karmę, koce, poduszki, ręczniki, dywaniki, a także organizowaliśmy akcję „Dzień domowej pizzy i zdrowego soczku”. Dzięki zaangażowaniu całej klasy, uczniów i rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11, nauczycieli, pani Stefci i pani Aliny, pana Tadeusza, a także wielu ludzi z dobrym sercem, zebraliśmy łącznie:

• 156 kg suchej karmy dla psów,podziekowanie
  • 29 kg mokrej karmy dla psów,
  • 62 kg suchej karmy dla kotów,
  • 21 kg mokrej karmy dla kotów,
  • ogromną ilość kocy, dywaników, poduszek, kołder,
  • zabawki dla psów i kotów, kojce, miski, kagańce, smycze, obroże,
  • kropelki przeciw kleszczom dla psów każdej wagi.

Szczególne podziękowania chcemy skierować do właściciela kliniki weterynaryjnej, pana Mirosława Tarki, który w bardzo atrakcyjnej cenie pozwolił kupić nam krople przeciw kleszczom. Dziękujemy też panu Markowi Twarogowi, który zawiózł nas razem z wszystkimi darami, do schroniska Fundacji Małych Braci w Paryżu. Psiaki i kotki bardzo się cieszyły na nasz widok. W schronisku mieszka około 100 zwierząt, które chciałyby mieć nowy dom z kochającymi właścicielami.

78

Klasa 6a zaadoptowała wirtualnie ośmioletnią suczkę, Bonę. Adopcja polega na zdeklarowaniu comiesięcznych wpłat, które wspomogą utrzymanie pieska. W nagrodę będziemy oficjalnymi właścicielami Bony, będziemy dostawać co miesiąc informację, co u niej słychać, a także możemy ją odwiedzać.
Zachęcamy Was do takiej formy wsparcia. Czasem tak niewiele może sprawić bardzo dużo!

05

Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszej akcji i obiecujemy, że z pewnością to nie było nasze ostatnie słowo w sprawie schroniska Fundacji Mali Bracia! Liczymy, że razem z Wami zrobimy jeszcze wiele dobrego!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z NASZEJ WIZYTY!