Kończymy rok szkolny ogromnym sukcesem sportowym!!!

I miejsce sport 3

PSP11 otrzymała tytuł  najlepszej szkoły w Opolu pod względem osiągnięć sportowych. Reprezentanci naszej szkoły z rąk prezydenta Opola odebrali nagrodę za zdobycie I miejsca we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych miasta Opola. Otrzymaliśmy piękny puchar i czek na zakup sprzętu sportowego.W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły zdobywali złote i srebrne medale w 13 dyscyplinach sportowych indywidualnych i zespolowych. Sukces jest tym większy, że w tym roku udało się pokonać PSP 2, która jest szkołą sportową i od wielu lat nikt jej nie pokonał. 

Wielki sukces sportowy osiągnęła nasza koleżanka Martyna Lubowicz, która w plebiscycie na najlepszego ucznia- sportowca Opola uzyskała ten tytuł.  W opolskim ratuszu odebrała piękną statuetkę i nagrodę za swoje osiągnięcia sportowe. Ogromnie cieszymy się z tych sukcesów sportowych jakie w tym roku szkolnym były udziałem wielu naszych uczennic. Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie i doprowadzenie naszych zawodników do I miejsca w Opolu.   

I miejsce sport 1 I miejsce sport 2
 

zjazd baner

kosmiczne zajecia

projekt

Dzisiaj 115

Wczoraj 125

Tydzień 1461

Miesiąc 5084

Wszystkich 208999

W tej chwili stronę odwiedza 42 gości.