Dar serca dla najmłodszych uczniów

piaskownicaDużo chęci i samozaparcia wykazała mała, dziesięcioosobowa grupa chętnych Rodziców, która wsparła inicjatywę przewodniczącego Rady Rodziców p. Marcina Sarny i kierownika świetlicy p. Bożeny Szydłowskiej - modernizacji szkolnego Placu Zabaw.

Mimo chłodu i deszczu, wytrwale i ciężko pracowali w sobotni dzień, niektórzy przez pełne 9 godzin, poświęcając swój prywatny, wolny  czas, aby uśmiech zagościł na ustach naszych najmłodszych uczniów.

1. Marcin Sarna kl. III C, przewodniczący Rady Rodziców,
  2. Eugeniusz Czelcow kl. III C,
  3. Krzysztof Stefan kl. III C,
  4. Adam Czubak kl. III C,
  5. Jakub Moczia kl. III C, IV C
  6. Maksymilian i Agnieszka Gigiel kl. III A i B,
  7. Jakub Nowakowski kl. III A,
  8. Tomasz i Małgorzata Gawreccy kl. V B, VII B .

oraz pani Bożena Szydłowska, kierownik świetlicy. Szkoda, że na pomysł wspólnego działania Rodziców odpowiedziała tak mała liczba zainteresowanych... Dla tych Rodziców, którzy stawili się w sobotę do pracy, za ich piękny i wyjątkowy dar serca skierowany w stronę najmłodszych szczególnie… DZIĘKUJEMY…!