Konkursu plastycznego na stroik bożonarodzeniowy

01Dnia 18 grudnia w bibliotece szkolnej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na stroik bożonarodzeniowy. W konkursie brali udział chętni uczniowie ze wszystkich klas z naszej szkoły. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, aktywności twórczej i kultywowanie tradycji świątecznych. Wszystkie prace były przepiękne i cieszyły się one sporym zainteresowaniem. Prace wykonane były ciekawie, barwnie, różnymi technikami plastycznymi. Każdy uczeń mógł oddać swój głos wypisując na kartce do głosowania numer wybranego przez siebie stroika bożonarodzeniowego. Komisja konkursowa zliczyła głosy i wyłoniła zwycięzców. 
W drodze losowania przez uczniów naszej szkoły I miejsce zdobyła praca Beaty Stoll z kl. VII c, II miejsce zdobyła praca Szymona Golka z kl. III c, III miejsce zdobyła praca Emilii Kania z kl. V b. Lauraci I, II, III miejsca otrzymali nagrody oraz dyplomy. Osoby wyróżnione otrzymały dyplomy za udział. Serdecznie dziękujmy wszystkim uczniom za udział w konkursie, duże zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie stroików, oraz gratulujemy pomysłowości.

 

50 lat logo

projekt

kosmiczne zajecia

SPONSORZY:

optim

ape

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

Dzisiaj 157

Wczoraj 237

Tydzień 648

Miesiąc 4715

Wszystkich 221221

W tej chwili stronę odwiedza 41 gości.