Konkursu plastycznego na stroik bożonarodzeniowy

01Dnia 18 grudnia w bibliotece szkolnej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na stroik bożonarodzeniowy. W konkursie brali udział chętni uczniowie ze wszystkich klas z naszej szkoły. Celem konkursu było rozwijanie dziecięcej wyobraźni, aktywności twórczej i kultywowanie tradycji świątecznych. Wszystkie prace były przepiękne i cieszyły się one sporym zainteresowaniem. Prace wykonane były ciekawie, barwnie, różnymi technikami plastycznymi. Każdy uczeń mógł oddać swój głos wypisując na kartce do głosowania numer wybranego przez siebie stroika bożonarodzeniowego. Komisja konkursowa zliczyła głosy i wyłoniła zwycięzców. 
W drodze losowania przez uczniów naszej szkoły I miejsce zdobyła praca Beaty Stoll z kl. VII c, II miejsce zdobyła praca Szymona Golka z kl. III c, III miejsce zdobyła praca Emilii Kania z kl. V b. Lauraci I, II, III miejsca otrzymali nagrody oraz dyplomy. Osoby wyróżnione otrzymały dyplomy za udział. Serdecznie dziękujmy wszystkim uczniom za udział w konkursie, duże zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie stroików, oraz gratulujemy pomysłowości.

 

prezydent

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 0

Wczoraj 77

Tydzień 0

Miesiąc 1362

Wszystkich 236953

W tej chwili stronę odwiedza 22 gości.