Złota Zuzanna Ujma

1Zuzanna Ujma z klasy IIa, zdobywa kolejne złoto do kolekcji, w nowej kategorii wiekowej i wagowej! Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Judo Mizuka w pierwszym turnieju z serii International Judo League, który został rozegrany w Krakowie. Ten Międzynarodowy turniej przyciąga coraz więcej drużyn z całej Polski i zagranicy w trzech kategoriach wiekowych. Tym razem opolski zespół reprezentowało 17 zawodników, z czego aż 8 wróciło z medalem. Wynik ten jest bardzo dobrą prognozą na kolejne starty w tym roku, cieszy również coraz większa liczba dzieci, które z powodzeniem biorą udział w tym wymagającym turnieju.
Złote medale zdobyli:
  • Zuzanna Ujma U11 25 kg
  • Maja Warzecha U11 28 kg
  • Marcel Woźniak U11 33 kg
  • Wiktor Wołąsewicz U11 36 kg
Srebrny medal:
  • Adam Hryniewicz U15 38 kg
Brązowe medale:
  • Nina Wojciechowska U13 44 kg
  • Szymon Radziejowski U13 46
  • Julia Cebula U15 63 kg
Udział w turnieju, niestety tym razem bez miejsc medalowych, wzięli: Dominik Kawa, Damian Mazurek, Tymon Zieliński, Marcel Zoglowek, Kewin Zoglowek, Szymon Konior, Oliver Konior, Karol Wichłacz. Trenerami zawodników są: Martyna Martynowicz, Krystian Jurowski, Michał Jokiel.