Jak to jest mieć za wychowawcę Dyrektora?

06Zdajecie sobie takie pytanie? Z pewnością odpowiedź zna gość klasy 7a, Pani Małgorzata Dobrowolska, która odwiedziła nas 6 marca. Szkolna historia Pani Małgorzaty była powiązana z nowo zatrudnionym nauczycielem wychowania fizycznego – Panem Jarosławem Cieślińskim, który pełnił funkcje wychowawcy klasy VII, a później VIII. Dowiedzieliśmy się też gdzie był pokój nauczycielski, biblioteka, jak wyglądały obchody 20-lecia szkoły i inne uroczystości, ilu było uczniów w klasach i jak funkcjonowała praca zmianowa. Opowieść była bardzo ciekawa, każdy mógł się przenieść wyobraźnią w tamte czasy, choć z pewnością nie wyobrażamy sobie, że w jedną sobotę w miesiącu mamy lekcje. Dziękujemy Pani Małgorzacie za wizytę i garść wspomnień z PSP 11!