IIIB z wizytą u Prezydenta Miasta Opola

015 marca 2018 r. kl. III B wraz z wychowawczynią panią Ewą Czachor oraz praktykantką panią Patrycją Jurczak spotkała się z Prezydentem Miasta Opola panem Arkadiuszem Wiśniewskim. Tego dnia oprócz spotkania z prezydentem na dzieci czekało wiele atrakcji między innymi zwiedzanie Ratusza, poznanie historii tego miejsca, spontaniczne spotkanie i rozmowa z zawodnikami Gwardii Opole. Dzieci z zainteresowaniem słuchały nowych wiadomości. Największą przyjemność jednak sprawiła im wizyta u pana prezydenta. Klasa III zaprezentowała krótki wierszyk oraz zaśpiewała hymn szkoły. Dzieci wręczyły panu Arkadiuszowi Wiśniewskiemu własnoręcznie przygotowane prezenty, a potem zadawały pytania. Na zakończenie wycieczki otrzymały upominki.