Brązowy medal Mistrzostw Miasta Opola w Piłce Siatkowej dla siatkarek i siatkarzy naszej szkoły

5Dziewcząta i chłopcy rozegrali Finał Mistrzostw Opola w piłce siatkowej zorganizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu. Na turnieju byliśmy jedyną szkołą w Opolu, której drużyna dziewcząt oraz drużyna chłopców wywalczyła sobie udział w finale Mistrzostw Opola. Po trudnej rywalizacji dziewczęta w składzie Ala Wolny, Maja Lubczyńska, Justyna Prędka, Kinga Milejska, Karolina Kosakowska, Julia Pisarczyk, Oliwia Szeler, Paulina Wojciechowska, Maja Wilk, Barbara Barbachan zajęły 3 miejsce wśród opolskich podstawówek. Brązowy medal wśród drużyn chłopięcych wywalczyli: Wojtek Piaseczny, Szymon Stawowski, Paweł Wawrzyniak, Tomek Kocoń, Antek Zelkowier, Kuba Gil, Kuba Ciepielowski, Borys Glapiński, Kacper Gruszczyński, Emil Rak, Dawid Krążek. Drużyny do zawodów przygotowała pani Marzena Kawałko. Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.