Wspomnienia absolwenta w 2a

05Uczniowie klasy 2a gościli w swoich progach absolwentkę naszej szkoły panią Ewę Pawelec, ciocię Maksymiliana Żołny - ucznia klasy 2a, obecnie dr hab. Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego, zajmującą się min. tajemnicami kosmosu, nowo odkrytymi planetami, która pracuje na co dzień z młodzieżą i studentami. W czasie wizyty w chabrowskiej jedenastce cofnęła się wspomnieniami do czasów kiedy była uczennicą naszej szkoły. Mieliśmy okazję porównać życie szkolne dawniej i dzisiaj. Pani Ewa zaspokoiła naszą ciekawość odpowiadając na zadawane przez nas pytania. Opowiadała o nauce, nauczycielach, szkolnych przyjaźniach, zbiórkach harcerskich, wycieczkach i jak radziła sobie z niesfornymi kolegami z klasy. Dziękując za miłe chwile zapraszamy już dziś na majowe obchody 50-lecia naszej szkoły licząc na "kosmiczne" opowieści naszego gościa.