Konkurs literacki rozstrzygnięty

016 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs literacki na opowiadanie „Wiosna, ach to Ty.” Konkurs był organizowany przez bibliotekę szkolną. Celem konkursu było inspirowanie uczniów wiosenną tematyką, upowszechnianie piękna i walorów przyrodniczych oraz pobudzanie aktywności twórczej. Konkurs cieszył się zainteresowaniem uczniów, którzy z zaangażowaniem i ambicją podchodzili do pisania. Jury wyłoniło spośród przekazanych prac konkursowych zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła Iga Woś z kl. III b, drugie miejsce zdobyła Maja Radomska z kl. III b, trzecie miejsce zdobył Filip Muszyński z kl. IV c. Lauraci otrzymali dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie. Prace nagrodzonych uczniów można poczytać w bibliotece szkolnej. Zapraszamy do biblioteki szkolnej do przeczytania zwycięskich prac literackich, których tematem jest wiosna.