Sukcesy w konkursach międzyszkolnych

0126 kwietnia 2018 roku w PSP nr 15 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla klas trzecich pod hasłem – „GDZIE ZIEMIA SPOTYKA SIĘ Z NIEBEM, CZYLI MIKROŚWIAT WOKÓŁ NAS”. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów – z klasy IIIc Maja Łęgowska i z klasy IIIa Łukasz Taratycki.
Pierwsze miejsce zdobyła nasza uczennica Maja Łęgowska¸ której gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Rozstrzygnięty został również Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny – „CO BRZĘCZY W TRAWIE?”. Nagrodę za zajęcie III miejsca w tym konkursie odebrała uczennica klasy Vb Paulina Wojciechowska.
Uczniów do ww. konkursów przygotowywały p.Marzena Trzonkowska, p.Marzena Strzelec- Zagwocka i p.Maryla Lisowska.