Spotkanie z rodzicami-absolwentami w 4a

Turniej4a 39W klasie 4a spotkanie z absolwentami miało formę turnieju rodzinnego. Rodzice, którzy jednocześnie są absolwentami naszej szkoły oraz uczniowie mogli popisać się swoją wiedzą na temat przeszłości i teraźniejszości naszej szkoły. Nie było wygranych, ani przegranych, była za to świetna zabawa, a przy okazji garść wspomnień naszych absolwentów. Rozmawialiśmy o naszych nauczycielach, o salach i początkach szkoły. Mogliśmy zobaczyć zdjęcia, na których widoczne są postępy w budowie szkoły na Chabrach. Było bardzo wesoło i ciekawie, a później (dzięki naszym mamom) również słodko.

 

prezydent

logo niepodlegla

logo minister

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

medikor

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 1

Wczoraj 270

Tydzień 1655

Miesiąc 5303

Wszystkich 282551

W tej chwili stronę odwiedza 28 gości.