Pola nadziei 2018

Pola Nadziei 2018 14W niedzielę 20 maja uczennice naszej szkoły we współpracy z Parafią pw. św. Karola Boromeusza wzięły udział w akcji Pola nadziei. W ramach tej akcji dziewczynki z klasy 4a (a także dwie przedstawicielki klas III), które jednocześnie są Dziećmi Maryi w naszej parafii rozprowadzały po mszach świętych papierowe żonkile - symbol nadziei. Kwiaty wykonali uczniowie naszej szkoły oraz Liceum Ekonomicznego, które jest organizatorem akcji w naszym mieście. Dochód przeznaczony jest dla dzieci z Domowego Hospicjum w Opolu. Udało nam się zebrać 777 złotych i 40 groszy!!! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania - ofiarodawcom, księżom, jak również mamom, które pomogly w organizacji akcji. Mamy nadzieję, że jeszcze niejeden raz wspólnie uda nam się dokonać czegoś dobrego.

 

prezydent

50 lat logo

SPONSORZY:

optim

ape

zakupy dla dzieci

nici

sopelek

ines

cermag

opole

tak czytam

pinezka

rolkowisko

maestro

zabawki

lewel logo

PATRONI MEDIALNI:

radio opole

doxa fm

tvp3

projekt

Dzisiaj 73

Wczoraj 121

Tydzień 1680

Miesiąc 6035

Wszystkich 247400

W tej chwili stronę odwiedza 22 gości.