I znowu sukces!

1Jak co roku drużyna złożona z trzech osób reprezentowała naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla klas I-III „Podróżujemy z bohaterami lektur”. W tym roku byli to: Oliwia Stankowicz kl. Ia - wych. Dorota Polak, Nikodem Chruściel kl. IIa - wych. Iwona Ostrowska oraz Iga Woś kl.IIIb – wych. Ewa Czachor.

Konkurs był podzielony na dwie części. W pierwszej każda z 10 drużyn musiała rozwiązać 19 zadań i wykazać się szczegółową wiedzą z zakresu podanych lektur oraz umiejętnością poprawnej pisowni. Poszło nam świetnie, zajęliśmy I miejsce. W drugiej części konkursu jeden z reprezentantów każdej szkoły musiał przebrać się i w ciekawy sposób przedstawić wybraną przez siebie postać z lektury. Iga Woś przebrana za Gerdę zauroczyła jury i również zajęła I miejsce. Zakończenie konkursu to oczywiście gratulacje, brawa, dyplomy i nagrody.