Prymus Opolszczyzny

W dniu 18.10.2007 r. (czwartek) w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego odbyło sie wręczenie nagród Marszałka Opolszczyzny "Prymus Opolszczyzny" dla najlepszych uczniów województwa Opolskiego. Wśród nagrodzonych był Marcel Pawleta, który uzyskał tytuł Prymusa Opolszczyzny w kat. szkół podstawowych (obecnie jest już naszym absolwentem). Marcel był jedynym uczniem, wyróżnionym statuetką Prymusa, ze szkół podstawowych miasta Opola. Marcel otrzymał tytuł m.in. za uzyskanie wysokich wyników w Ogólnopolskim Konkursie "Losy żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" (I m. w województwie i miano laureata w regionie), przygotowywała go do konkursu Pani Anna Czaplińska - wicedyr. szkoły.

Uroczystości uświetnili Opolscy Parlamentarzyści, władze samorządowe Województwa Opolskiego i Opolski Kurator Oswiaty.

Marcel Pawleta (laureta) i Przemek Rogosz (finalista)

Życząc dalszych sukcesów Marcelowi zachęcamy innch uczniów do udziału w konkursach miedzyszkolnych