Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Technicznym „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”

01Stało się już tradycją, że w grudniu naszą szkołę odwiedzają wybrani uczniowie klas III, aby reprezentować swoje szkoły na Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”. W tym roku wzięło w nim udział sześć szkół miasta Opola: PSP 2, PSP 9, PSP 11, PSP 15, PSP 26 i PSP 30. W ciągu godziny powstały między innymi łańcuchy, choinki, aniołki, bombki. Uczniowie sami wybierają najładniejszą pracę oddając na nią swój głos. Laureatami zostali: Pola Trybulska z PSP 15, Jeva Shramko z PSP 2 i Michalina Gruszczyńska z PSP 11. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkich zachęcamy do samodzielnego wykonania ozdób na choinkę. Zostało jeszcze trochę czasu.