Podsumowanie akcji charytatywnej „Podaj łapkę”

4128 grudnia 2018 roku p. Tomasz Socha udał się wraz z uczniami WZDZ w Opolu do schroniska Fundacji Małych Braci w Paryżu. Dzięki uprzejmości p. Tomasza Wasilkowskigo, który kolejny raz udostępnił samochód dostawczy, udało się zawieźć dary zebrane przez PSP 11, a także WZDZ w Opolu, PLO IX w Opolu oraz bliskich i znajomych. Dzięki hojności osób, które dołączyły się do zbiórki, udało się zebrać:
- 255 kg suchej karmy dla psów,
- 59 kg suchej karmy dla kotów,
- 35 kg mokrej karmy dla psów,
- 15 kg mokrej karmy dla kotów,
- 10 kg makaronu,
- 10 kg ryżu,
- wiele koców, ręczników, pościeli, zabawek, ubranek i innych akcesoriów, a także przysmaków dla psów i kotów.
W imieniu podopiecznych schroniska serdecznie dziękujemy! Z pewnością ułatwi to przetrwanie zimy.

30
Oczywiście serdeczne pozdrowienia przesyła Samba, której wirtualnymi właścicielami są uczniowie z klasy 8a. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.