Sukces naszej drużyny w Sportowym Dniu Dziecka

33Reprezentacja naszej szkoły złożona z szesnastu uczniów (po 2 uczniów chłopiec i dziewczyna, z każdej klasy od I – VIII) zajęła drugie miejsce w sportowej rywalizacji pomiędzy 14 szkołami podstawowymi Opola.
Reprezentacje szkół, jak co roku brały udział w czterech konkurencjach – zabawy bieżne – piłkarskie, mecze piłki nożnej, przeciąganie liny, loty gołębi. Cała impreza odbywała się 03.06.br na stadionie „Odry Opole” przy ul. Oleskiej. Organizatorzy imprezy: ECO, MOSiR, Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego na czele z ks.prof.Jerzym Kostorzem, nauczyciele w-f Krzysztof Falkowski i Jacek Cieśliński.
Trzy najlepsze szkoły – PSP 1, PSP 11 oraz PSP 29 otrzymały atrakcyjne puchary, medale oraz nagrody pieniężne.

Skład reprezentacji PSP11: Anna Maciek II, Michalina Polok IIc, Zuzanna Gigiel IVa, Pola Michalska Vc, Dominika Polok Va, Paulina Wojciechowska VIb, Kinga Milejska, Ala Wolny VIIb, Mateusz Grendziak Ic, Michał Klatka IIc, Paweł Grzelak III, Kajetan Drosik IVb, Bartek Szul Vc, Emil Rak VIa, Jakub Ciepielowski VIIb, Wojciech Młynarski VIIIc.
Zespół wyselekcjonował i przygotował nauczyciel w-f Jacek Cieśliński ( jednocześnie współorganizator i prowadzący konkurencje zabaw bieżnych – piłkarskich).
Podczas zawodów opiekę nad naszą ekipą sprawowali Kamila Duda oraz Jacek Popardowski.