Mamy laureatkę w Kangurze Matematycznym!

06Z wielką przyjemnością pragniemy pochwalić się ogromnym sukcesem, jaki wypracowała uczennica klasy Va - Magdalena Kurbel. Została tegorocznym laureatem "Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny" w kategorii Beniamin! Magda pokonała wszystkich opolskich uczniów z klas piątych i szóstych, biorących udział. 5 czerwca 2019 r. w Regionalnym Zespole Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie XXVIII edycji konkursu, podczas którego Magda odebrała statuetkę laureata, pamiątkowy dyplom, książkę oraz bon podarunkowy z rąk Pana Romana Kolka – Wicemarszałka Województwa Opolskiego oraz Pani Moniki Jurek - Dyrektora Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego w Opolu. Serdecznie gratulujemy Magdzie tak wielkiego osiągnięcia i życzymy powtórki w kolejnych latach!

Ponadto w naszej szkole wyłoniło się również wielu uczniów, którzy otrzymali w tym konkursie wyróżnienie. Wśród nich są:
- Maciej Michałowicz z klasy II,
- Alek Pawłowicz z klasy II,
- Kajetan Drosik z klasy IV,
- Szymon Siwiński z klasy IV,
- Mateusz Krysiak z klasy IV,
- Kinga Kuśmirska z klasy V,
- Szul Bartłomiej z klasy V,
- Malwina Jastrzębska z klasy V,
- Karolina Paciorek z klasy V,
- Wiktor Milejski z klasy V,
- Paweł Drozd z klasy VI,
- Michał Młynarski z klasy VI,
- Kamil Połacik z klasy VIII.
Gratulujemy i życzymy jeszcze wyższych wyników w przyszłym roku!