Zwycięzcy konkursu „Młody literat”

0312 czerwca o godz. 11.00 w PSP 16 odbyło się ogłoszenie wyników XV Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Młody literat”, adresowanego do uczniów kl. IV-VIII i włączonego do programu „Opolskie Ogrody Talentów”. Uczniowie klas IV-VI pisali opowiadanie„Tak się zaczęła przyjaźń”, którego bohaterem był człowiek i zwierzę, a klasy starsze redagowały przemówienie pt. „Nie kupuj zwierząt, adoptuj”. Organizatorzy konkursu otrzymali ok. 100 prac, a wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych, znaleźli się też uczniowie naszej szkoły. I miejsce w kategorii klas IV zdobyła Helena Sinica (kl. IVa, opiek. A. Graba), II miejsce klas VI otrzymała Julia Więcek (kl.VIb, opiek.V. Czeczot-Putek), a wyróżnienie przypadło Zuzannie Karpale (kl. VIIa, opiek. V. Czeczot-Putek). Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.