XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla klas III „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”

05We wtorek 3 grudnia 2019 roku odbył się XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Techniczny dla klas III „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”. Zgłosiło się 8 szkół z miasta Opola: PSP 1, PSP 8, PSP 9, PSP 20, PSP 26, PSP 28, PSP 33 oraz nasza szkoła. Przez godzinę trzynaście uczestniczek wykonywało ozdoby wykorzystując tylko naturalne materiały m.in. szyszki, żołędzie, orzechy, papier, piórka, sznurki, filc, muszle, patyczki. Wyboru najładniejszych prac dokonały same uczestniczki oddając swój głos na wybraną przez siebie pracę. Laureatkami konkursu zostały: Weronika Ardelli (PSP 20), Amelia Piątkowska (PSP 11) oraz Iga Byrdak (PSP 20). Wszystkie ozdoby zostały wyeksponowane na choince w auli szkolnej. Organizatorem konkursu była p. Dorota Polak oraz E. Czachor i D. Draguć.

telefon m

opolskie na rower mini1