Festiwal Pieśni Patriotycznej - Święto Patrona Szkoły 2020

W tym roku Festiwal Pieśni Patriotycznej przybierał nie co inną formę, dostosowaną do warunków, w których się aktualnie znajdujemy. Nie znaczy to jednak ,że uczniowie zapomnieli o wspaniałej tradycji śpiewania pieśni i piosenek patriotycznych. W minionym tygodniu , każda z klas uczestniczyła w zmienionej , wirtualnej formie mającej na celu propagowanie pieśni patriotycznych. Klasy pierwsze ćwiczy hymn państwowy i uczyły się hymnu szkoły. Klasy II i III wraz z wychowawcami przypominały pieśni wykonywane w zeszłym roku podczas festiwalu. Podobnie było w klasach IV- VII , które utwory przypominały sobie w ramach zajęć z muzyki z panią Anetą Majewską, a klasy VIII podczas lekcji wychowawczych. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku festiwal odbędzie się już w tradycyjnej formie i znów stanie się wspaniałą lekcją historii.
Jednocześnie zapraszamy do zobaczenia fotografii z poprzednich festiwalów i wysłuchania utworu przygotowanego przez panią Anetę Majewską.