Zimowa wycieczka w Góry Stołowe

W dniach 10 - 13 lutego 2008 r. uczniowie naszej szkoły (i z zaprzyjaźnionych szkół PSP26 i 16) odbyli feryjną wycieczkę w Góry Stołowe. Pod opieką dyr. Jarosława Cieślińskiego i Maryli Lisowskiej zwidzili przepiękne w skalnych formach miejsca takie jak: Adrszpaskie Skalne Miasto (w Czechach), Błędne Skały i labirynty Szczelińca (najwyższego szczytu Gór Stołowych - 919 m n.p.m.) leżące już w Polsce. Śnieg tej zimy nie dopisał jednak jego brak rekompensowała przepiękna słoneczna pogoda, lodowe zjazdy na linach w czeluść skalnego Piekła na Szczelińcu i oczywiście stół tenisowy w Ośrodku w Karłowie. Ostatni dzień wykorzystano na zwiedzanie Kudowy i zabawy w Aquaparku Wodny Świat. Więcej zdjęć w galerii.