Rada Rodziców

W dniu 26.10.2007 r. odbyło się pierwsze posiedzenie NOWEJ Rady Rodziców PSP 11. Decyzją rodziców i nauczycieli przestała również funkcjonować Rada Szkoły.

Wybrano prezydium Rady Rodziców w skladzie: przewodniczacy - PIOTR KUŹMA i z-cy przewodniczacego: Anna Chyra ds. organizacyjnych, Elżbieta Modrzejewska ds. finansowych i Jarosław Piasecki.

W 16 osobowej Radzie Rodziców zasiadają poza wymienionymi: Katarzyna Chochulska, Joanna Gołębiewska, Katarzyna Kubów, Marzena Kulig, Aleksandra Maciąg, Joanna Oskroba, Mieczysław Szumny, Joanna Seńkowska, Robert Sznajder, Ewa Walczuk, Tomasz Wiśnicki i Maciej Wróbel.

Rada uchwaliła w porozumieniu z Radą Pedagogiczną PROGRAM WYCHOWAWCZY i PROFILAKTYCZNY SZKOŁY. W sprawach finansowych Rada postanowiła utrzymać dotychczasową dobrowolną składkę na poziomie 55 zł.