Rajd jesienny - święto pieczonego ziemniaka

Autor: Marta Woźniak piątek, 30 September 2022 07:39

P9220703

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją i nauczycielami żegnali lato podczas rajdu Pieczonego Ziemniaka. Trasa wiodła polnymi drogami i ścieżkami leśnymi gminy Łubniany. Klasy młodsze miały do pokonania 2,5 km odcinek , natomiast uczniowie starsi dzielnie pokonali pieszo 5 km. W czasie marszu uczestnicy podziwiali piękno otaczającej przyrody we wczesnojesiennej odsłonie . Ośrodek Rekreacyjno - Sportowy w Kolanowicach udzielił nam swej gościny. Dziękujemy Sołtysowi gminy, Pani Radnej oraz Nadleśnictwu Kup za pomoc w zorganizowaniu naszej corocznej imprezy. Zabawy ruchowe na placu zabaw , siłowni czy przyległych boiskach sprawiły wszystkim wiele frajdy. A gnisko - grilowanie i sprzyjająca aura dopełniły całości , wszyscy wrócili zadowoleni. Do zobaczenia za rok...

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!