Kiermasz Taniej Książki

Autor: Michał Koryczan poniedziałek, 17 October 2022 11:26

W dniach 17 października do 14 listopada w bibliotece szkolnej organizowany jest Kiermasz Taniej Książki. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą książek, których ceny są bardzo atrakcyjne i wahają się od 3 do 20 złotych. Szeroki asortyment uwzględnia potrzeby i tych najmłodszych: kolorowanki, wyklejanki, bajki jak i starszych : repetytoria, słowniki, leksykony, testy egzaminacyjne dla 8-klasistów. Polecamy również książki obyczajowe, przygodowe i kulinarne. Zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki szkolnej. Kiermasz organizowany jest dzięki Księgarni Tuliszków. W trakcie trwania kiermaszu będzie tworzona reklama filmowa pod hasłem "Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków", która weźmie udział w ogólnopolskim konkursie.