Podsumowanie IV edycji Podaj Łapkę

Autor: Michał Koryczan czwartek, 10 November 2022 09:15

FX3 5948 Edytuj

Październik jest miesiącem poświęconym zwierzętom. Z tej okazji w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Opolu, Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr IX w Opolu, Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr VIII w Opolu, , w Publicznej Szkole Podstawowej nr 15 w Opolu, Publicznej Szkole Podstawowej w Chrząstowicach, Publicznej Szkole Podstawowej w Dębiu oraz w Strzelcach Opolskich zorganizowano zbiórkę karmy dla psów i kotów mieszkających na co dzień w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Paryżu, prowadzonym przez Fundację Małych Braci św. Franciszka z Opola. Dzięki otwartym sercom i wrażliwości na dobro zwierząt, udało się zebrać prawie pół tony karmy suchej i mokrej dla psów i kotów! 5 listopada, dzięki uprzejmości Tomasza Wasilkowskiego, który użyczył busa niezbędnego do transportu takiej ilości karmy, Pan Tomasz Socha wspólnie z Natalią Szafrańską pojechał do Paryża i przekazał zebrane rzeczy mieszkańcom schroniska. Jak łatwo się domyślić nie starczy to wcale na długo, ale mamy nadzieję, że choć trochę wsparliśmy schronisko w tym trudnym czasie. Czasem wystarczy zrobić niewiele, by stać się częścią wielkiej akcji pomocowej! Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!!!

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!