Podsumowanie Tygodnia Życzliwości

Autor: Michał Koryczan wtorek, 06 December 2022 11:51

WhatsApp Image 2022 12 06 at 123647 7

Za nami Tydzień Życzliwości. Ogromne przeżycia, fascynująca zabawa a przede wszystkim mnóstwo miłych słów wypowiadanych i słyszanych wśród uczniów oraz nauczycieli.  Emocje podczas losowania karteczek i wylosowane słowa, pocieszenie osób z najbliższego otoczenia, zrobienie wspólnego pamiątkowego zdjęcia w fotobudce, “zarażanie” życzliwością mieszkańców Osiedla Chabry, wybranie najbardziej życzliwego kolegi/koleżanki w klasie, działanie Poczty Życzliwości, czy punktu wymiany używanych przedmiotów, by ratować naszą planetę oraz możliwość przekazania prezentów dla Fundacji Dom oraz stroików, przygotowanych przez klasy IV-VI, dla Betanii i piątkowy taniec życzliwości zapamiętamy na długo!

Miniony tydzień okazał się świetnym pretekstem do zastanowienia się czy jesteśmy dla siebie życzliwi i czy potrafimy okazywać życzliwość. Uświadomiliśmy sobie jak ważne są zwyczajne gesty takie jak: uśmiech, miłe słowo i ciepłe spojrzenie. Już wiemy, jak zmieniać otaczający nas świat.

Poniżej wyniki Plebiscytu na Najbardziej Życzliwego Ucznia i Nauczyciela.

Lista zwycięzców:

1a - Kacper Psząkała, 1b – Maja Ciołeszyńska, 1c - Jagoda Raczek, 2a – Monika Kulig, 2b – Wera Janik, 2c – Zorza Bardzik, 3a – Patrycja Rudkowska, 3b – Hania Skorupa, 3c – Marta Kubizna, 4a – Annika Łazarczyk, 4b – Emilka Murza, 4c – Jan Passon, 5a – Aleksandra Figas i Zofia Wesołowska, 5b – Tomek Stefan, 5c – Ania Pampuch, 5 OP – Sofiia Zilinska, 6a – Angelika Sadowska, 6b – Piotr Słota, 6c – Michał Pieczonka, 7a – Zuzanna Ujma, 7b – Martyna Zwardoń, 8a – Maciek Oblicki, 8b – Hania Hulbój, 8c – Maja Łęgowska8d – Dorota Konczala, Pani Agnieszka Orzeł

O nas w mediach: https://radio.opole.pl/100,646781,stroiki-ozdoby-i-zbiorka-fantow-dzieci-z-psp-11-

OBEJRZYJ GALERIĘ ZDJĘĆ!

Wszystkich 701971