Wyniki egzaminów ósmoklasisty – maj 2022

Na dołączonym slajdzie przedstawiamy wyniki po egzaminie ósmoklasisty przeprowadzonym w maju 2022 r. Gratulujemy nauczycielom i uczniom (już absolwentom naszej szkoły) bardzo wysokich wyników na egzaminie, zarówno z języka polskiego, angielskiego i matematyki. Wszystkie wyniki (z j.polskiego, angielskiego i matematyki) są w skali ogólnopolskiej klasyfikowane jako wysokie wyniki nauczania (stanin 8 w 9 stopniowej skali). Na tle szkół miasta Opola jesteśmy jedną z najlepszych szkół podstawowych, wyniki naszych uczniów znacznie przewyższają inne szkoły. Trzymamy kciuki by obecni ósmoklasiści kontynuowali bardzo dobre "tradycje" w tym zakresie 🙂

Na slajdzie widzimy procentowy wynik osiągnięty przez PSP11 z poszczególnych przedmiotów, wyniki poszczególnych oddziałów klasowych oraz wyniki jakie uzyskano w mieście Opolu, województwie i kraju.

Egzaminosmoklasisty 2022 1

 

REKRUTACJA 2425

informacje ukraina

e dziennik

teams

mol net

dyplom I opole 1

solid

logo niepodlegla

prezydent

logo minister

50 lat logoDzisiaj 25

Wczoraj 353

Tydzień 1774

Miesiąc 5871

Wszystkich 716368

W tej chwili stronę odwiedza 20 gości.